Страхування в Україні: як обрати страховика?

strahovka_1.jpg (44.64 Kb)

Наше життя багатогранне і має купу несподіваних поворотів, які можуть впливати навіть на нашу фінансову стабільність. Цих неприємних ситуацій годі й шукати: невдалий маневр на дорозі і ви вже винуватець в ДТП; раптово захворіли за кордоном і весь відпочинок пішов коту під хвіст; зробили вартісний ремонт, а сусіди зверху випадково затопили вашу квартиру… Та для таких випадків все ж існує спосіб захисту фінансової рівноваги. Йдеться про страхування. Комусь може видаватись, що це марна трата коштів, адже ніхто не дає гарантій, що якась неприємність все ж станеться. Та з іншого боку, всього передбачити не можна і навіть найобережніші люди можуть потрапити в епіцентр складних ситуацій. Саме для таких моментів вигадали страховки, які часто стають рятувальним колом в питаннях компенсацій збитків. 

Варто пам’ятати, що навіть вибір простої страховки - річ дуже відповідальна. І перше, на що потрібно звертати увагу - страхові компанії, які пропонують вам свої послуги.

Здавалося б, що може бути не так зі страховиком. Змушені вас засмутити, адже на українському страховому ринку є чимало шахраїв та недобросовісних компаній, які обманюють своїх клієнтів і не виконують перед ними свої зобов’язання. Тому до цього питання потрібно підійти серйозно.

 

strahovka_2.jpg (.9 Kb)

На що звертаємо увагу?

  • відгуки клієнтів;

  • цінова політика;

  • рівень сервісу;

  • фінансова стійкість.

Це основні критерії, за якими можна сформувати уявлення про ту чи ту страхову компанію

Очевидно, що на перше місце завжди виходять відгуки людей, які вже співпрацювали зі страховиком. Не полінуйтеся ознайомитися з коментарями на сторінках компаній у соціальних мережах, перегляньте професійні форуми. Кращої оцінки не дасть вам ніхто, окрім клієнтів, які вже мали досвід придбання страховок. Та і тут потрібно критично осмислювати інформацію, бо існують просто неуважні люди, які не звертають увагу на важливі пункти в договорах, що призводить до необгрунтованих претензій.

Наступний критерій – ціни. Ви можете придбати найдешевшу страховку, яка не гарантуватиме вам повноцінного захисту, і в результаті доведеться повторно оформлювати договір в іншій страховій. Також можна придбати дорогий поліс, який матиме таке ж покриття, як і всі звичайні страховки. В будь-якому разі ви лишаєтесь в мінусі. Тому радимо завчасно промоніторити цінову політику різних компаній і обрати “золоту середину”. Важливо також, щоб співвідношення “ціна – якість” було врівноважене. Страховики часто пропонують бонусні опції, які роблять взаємодію з ними комфортнішою та вигіднішою. Йдеться про знижки та акції, наприклад: знижка за оформлення на сайті, технічний асистанс в подарунок чи додаткове покриття ризиків. Ну і не забуваймо про обслуговування, адже це один із ключових моментів у взаємодії зі страховою компанією: персонал має бути ввічливим, а час врегулювання - швидким.

Ну і ось ми дійшли до найголовнішого…Рейтинг фінансової стійкості, який допоможе зробити остаточне рішення. Його проводять незалежні структури, які об’єктивно оцінюють діяльність страховиків.

Прикладом компанії з чудовою репутацією може слугувати VUSO, яке вже понад 20 років успішно розвивається в Україні. Вона має широку мережу відділень і водночас є лідером у впровадженні інноваційних засобів інтернет-страхування. Станом на зараз майже 50% продажів страхових полісів здійснюються через інтернет. Одночасно із запуском інтернет-продажів в компанії почала функціювати можливість дистанційного врегулювання страхових випадків.

Протягом цього часу компанія неодноразово очолювала рейтинги незалежних ресурсів та отримала численні нагороди. Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!


Схожа інформація
Де у Львові купити легальну ялинку. Список локацій.
У Львові розпочали розпродаж легальних ялинок. Подаємо перелік вулиць, де діють ...
Ціни та розклад ковзанки "Медик"
У сезоні 2023/2024 ковзанка починає працювати у грудні
Головна ковзанка Львова зимою 2023/2024
Ковзанки на площі Ринок цьогоріч не буде, — її облаштують біля великого торгово...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди піти у Львові на вихідні 9-10 грудня?
У вихідні, що настануть між Миколаєм і Різдвом 2023 року львів'ян запрошують на...
Куди піти у Львові на вихідні 2-3 грудня?
Перший вікенд зими 2023 poky у Львові традиційно з джазом. А цьогоріч ще й з Ми...
Куди піти з дітьми у Львові та поблизу взимку
Чому діти тішаться взимку? Бо канікули? Веселі свята? Ковзанка і санки? Однак с...