Страхування в Україні: як обрати страховика?

strahovka_1.jpg (44.64 Kb)

Наше життя багатогранне і має купу несподіваних поворотів, які можуть впливати навіть на нашу фінансову стабільність. Цих неприємних ситуацій годі й шукати: невдалий маневр на дорозі і ви вже винуватець в ДТП; раптово захворіли за кордоном і весь відпочинок пішов коту під хвіст; зробили вартісний ремонт, а сусіди зверху випадково затопили вашу квартиру… Та для таких випадків все ж існує спосіб захисту фінансової рівноваги. Йдеться про страхування. Комусь може видаватись, що це марна трата коштів, адже ніхто не дає гарантій, що якась неприємність все ж станеться. Та з іншого боку, всього передбачити не можна і навіть найобережніші люди можуть потрапити в епіцентр складних ситуацій. Саме для таких моментів вигадали страховки, які часто стають рятувальним колом в питаннях компенсацій збитків. 

Варто пам’ятати, що навіть вибір простої страховки - річ дуже відповідальна. І перше, на що потрібно звертати увагу - страхові компанії, які пропонують вам свої послуги.

Здавалося б, що може бути не так зі страховиком. Змушені вас засмутити, адже на українському страховому ринку є чимало шахраїв та недобросовісних компаній, які обманюють своїх клієнтів і не виконують перед ними свої зобов’язання. Тому до цього питання потрібно підійти серйозно.

 

strahovka_2.jpg (.9 Kb)

На що звертаємо увагу?

  • відгуки клієнтів;

  • цінова політика;

  • рівень сервісу;

  • фінансова стійкість.

Це основні критерії, за якими можна сформувати уявлення про ту чи ту страхову компанію

Очевидно, що на перше місце завжди виходять відгуки людей, які вже співпрацювали зі страховиком. Не полінуйтеся ознайомитися з коментарями на сторінках компаній у соціальних мережах, перегляньте професійні форуми. Кращої оцінки не дасть вам ніхто, окрім клієнтів, які вже мали досвід придбання страховок. Та і тут потрібно критично осмислювати інформацію, бо існують просто неуважні люди, які не звертають увагу на важливі пункти в договорах, що призводить до необгрунтованих претензій.

Наступний критерій – ціни. Ви можете придбати найдешевшу страховку, яка не гарантуватиме вам повноцінного захисту, і в результаті доведеться повторно оформлювати договір в іншій страховій. Також можна придбати дорогий поліс, який матиме таке ж покриття, як і всі звичайні страховки. В будь-якому разі ви лишаєтесь в мінусі. Тому радимо завчасно промоніторити цінову політику різних компаній і обрати “золоту середину”. Важливо також, щоб співвідношення “ціна – якість” було врівноважене. Страховики часто пропонують бонусні опції, які роблять взаємодію з ними комфортнішою та вигіднішою. Йдеться про знижки та акції, наприклад: знижка за оформлення на сайті, технічний асистанс в подарунок чи додаткове покриття ризиків. Ну і не забуваймо про обслуговування, адже це один із ключових моментів у взаємодії зі страховою компанією: персонал має бути ввічливим, а час врегулювання - швидким.

Ну і ось ми дійшли до найголовнішого…Рейтинг фінансової стійкості, який допоможе зробити остаточне рішення. Його проводять незалежні структури, які об’єктивно оцінюють діяльність страховиків.

Прикладом компанії з чудовою репутацією може слугувати VUSO, яке вже понад 20 років успішно розвивається в Україні. Вона має широку мережу відділень і водночас є лідером у впровадженні інноваційних засобів інтернет-страхування. Станом на зараз майже 50% продажів страхових полісів здійснюються через інтернет. Одночасно із запуском інтернет-продажів в компанії почала функціювати можливість дистанційного врегулювання страхових випадків.

Протягом цього часу компанія неодноразово очолювала рейтинги незалежних ресурсів та отримала численні нагороди. Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожа інформація
Де шукати Миколая у Львові
Миколай прийде до Львова, попри війну
4 грудня – Введення Пресвятої Богородиці, або третя Пречиста
Введення в храм Пресвятої Богородиці Діви Марії належить до 12 найважливіших це...
9 листопада - день української писемності та мови
9 листопада українці відзначають день української писемності та мови.
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Де шукати Миколая у Львові
Миколай прийде до Львова, попри війну
Куди поїхати зі Львова у вихідні: дендропарки «В'язівський» і «Під Гараєм»
Дендрологічні парки «В'язівський» і «Під Гараєм» створили зовсім нещодавно – н...
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну італійську піцу в ...
Топ новин