Інтелектуальна гра “Розстріляне Відродження” у Львові

Бажаєте продемонструвати свої знання з української історії та культури? Можливо, ви давно хотіли згадати своє шкільне минуле? У всіх охочих є прекрасна можливість це зробити! Інтелектуальна гра “Розстріляне відродження” у Львові точно стане до вподоби прихильникам квізів та вікторин. Зацікавились? Тоді збирайте друзів у команду, і гайда вигравати!

Інтелектуальна гра “Розстріляне відродження” — про що йтиме мова?

На перший погляд здається, що інтелектуальна гра присвячена суто Розстріляному відродженню, а саме — літературі авторів тієї епохи. Втім, тематичний спектр квізу значно ширший. Він охоплює не лише літературу, але й загальну історію України, знання про нашу культуру, ідентичність та, певна річ, геніїв, яких вбивала і продовжує вбивати «імперія зла». Саме тому, кожен охочий зможе перевірити, наскільки він обізнаний в цих темах, які варто знати кожному українцю.

Інтелектуальна гра “Розстріляне відродження” — це не лише можливість продемонструвати свої знання, але й здобути нові та познайомитись з цікавими людьми.

Формат гри: 7 турів по 8 запитань у кожному.
В команді від 2 до 10 гравців.
Внесок: 200 гривень з людини.

Для того, щоб зареєструвати команду, реєструйтесь за цим посиланням.

Якщо у вас немає команди, також можете реєструватися і ми вас прилаштуємо. Ось посилання для тих, хто у активному пошуку.

Коли: 16 травня 2024, 19:00

Де: Старгород Львів (вул. Римлянина, 1)

Вартість: 200 грн з людини

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.