Куди піти на вихідні у Львові 27-28 квітня?

Чекаєте на вікенд? Ймовірно, що так, адже робочий тиждень не шкодує нікого. Для того, щоб очікування було менш болісним, пропонуємо вам обрати цікаві заходи на вихідні у Львові 27-28 квітня вже сьогодні. Беріть ручки та записуйте!

Майстер-клас з виготовлення Великодньої свічки

Так-так-так, а чи не забули ви, що до Великодня залишилось менше двох тижнів? У вас є прекрасна можливість провести вихідні у Львові не лише цікаво, але й корисно. Цієї суботи у Домі Франка відбудеться майстер-клас з виготовлення Великодньої свічки від Володимира Мишолівського.

Окрім того, що ви прокачаєте свої навички роботи з воском, створите власну Великодню свічку, дізнаєтесь про її символізм, ви зможете оздобити вербові гілочки до Вербної неділі.

Коли: 27 квітня 2024, 13:00

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150)

Вартість: 250 грн

Реєстрація: форма-реєстрація за цим посиланням

Також нагадуємо про нашу підбірку подій на Великдень 2024 у Львові!

Перфоманс “Вихід з темряви”

Любителі міфології, ця подія саме для вас. У Львові відбудеться перфоманс за мотивами міфу “Деметр і Персефона”. Чому “Вихід з темряви” — це не просто вистава, а перфоманс? Ви станете не просто глядачем зі сторони, а учасником дійства. Жива інструментальна музика та відчуттєві ефекти перенесуть вас з землі в Аїд, а потім на Олімп. Ви шукатимете свою Персефону і радітимете її виходу з темряви.

Коли: 27 квітня 2024, 13:00

Де: МолоДвіжЦентр.Львів (вул. Скорика, 31)

Вхід: вільний

Реєстрація: за цим посиланням

Вистава “Вороги дівчат” у Львові

Театрали, є цікавий варіант для вас, де провести вихідні у Львові. Не проґавте можливість побачити виставу “Вороги дівчат” від Театру імені Франца Кафки. Ось короткий синопсис до постановки:

“Сюжет обертається навколо раптової події, яка руйнує життя героїв. Занурені в горе та гнів, вони шукають відповіді та прагнуть покарати винних”.

Постановники “Ворогів дівчат” порушують важливу тему — жагу людини до помсти.

Коли: 27 квітня 2024, 18:00

Де: Театральний центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Вистава “Танець життя” у Львові

Один з найкращих варіантів проведення дозвілля на вихідних — це відвідини театру. Цієї неділі у вас є чудова можливість насолодитись українською класикою від Олександра Олеся “Танець життя”.

Про що ця п’єса? Олександр Олесь зображує реалії людського життя, які залишаються актуальними і в наш час. Він торкається таких тем, як проблеми в сімейних стосунках, юнацьке кохання та кар’єрні амбіції. Письменник зображує, як у пошуках щастя люди можуть втрачати зв’язок одне з одним і не помічати ближніх.

Строкаті образи, різношарові сюжети, емоції всіх відтінків дня і ночі. Це нескінченний танок розуму, душі та серця, що об’єднує всі людські покоління в головних героїв одного великого непередбаченого шоу під назвою «життя».Сміх, сльози і кохання переплелися разом в одній виставі.

Коли: 28 квітня 2024, 18:00

Де: Театр Воскресіння (вул. Городоцька, 25в)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

“Musique Café: Музичні ландшафти Карпат”

У нас є прекрасний варіант, де провести вихідні у Львові тим, хто не уявляє свого життя без автентичних карпатських мотивів. Не пропустіть концерт “Musique Café: Музичні ландшафти Карпат”.

Під час події ви матимете нагоду насолодитися унікальним і автентичним звучанням традиційних народних інструментів різних етнічних груп України та сусідніх регіонів. Серед них — теленка, фрілка, дводенцівка, зозуля, дримба, цимбали, скрипка, най (ребро) та інші.

Ви почуєте вокальні та танцювальні мелодії, які виконуватимуть представники румунів, лемків, бойків, гуцулів, молдаван. Ці автентичні музичні твори досі популярні серед виконавців і шанувальників сучасної фольклорної музики. Всі ці різноманітні етнічні мотиви harmonійно сплелися в єдину концертну програму.

Коли: 28 квітня 2024, 18:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.