Куди піти у Львові на вихідні 23-14 березня?

Ну що, чекаєте на вихідні? Якщо так, то це зовсім не дарма! Ловіть підбірку цікавих подій, де можна класно провести час на вихідні у Львові 23-24 березня. Поїхали!

Джуніор концерт в Органному залі

Починаємо вихідні з класики. Якщо ви фанат Володимира Івасюка або ж Миколи Лисенка, то не йдіть, а біжіть за квиточками на концерт, який організовує Львівський органний зал.

Постає запитання: хто виступить на сцені? Цього разу ви маєте змогу насолодитись улюблених композицій у виконанні вихованців львівських музичних шкіл. Радимо не пропустити концерт, адже, можливо, за декілька років хтось із юних музикантів стане всесвітньо відомим артистом.

Коли: 23 березня 2024, 14:00

Де: Львівський органний зал (вул. Бандери, 8)

Квитки: придбати можна на касі або за цим посиланням 🙂

Лекція про український андеграунд 90-х

Зізнавайтесь, хто обожнює андеграундну музику? Для вас є прекрасний варіант, де провести вихідні у Львові, а саме — на лекції про український андеграунд 90-х.

Втім, притримайте свої флешбеки з університету або школи. Таких лекцій ви точно не чули. Влад Яковлєв, ковельський музикант, дослідник українського андеграунду 90-х, колекціонер касетних видань та засновник касетного лейбла Bloomed In September Tapes, познайомить вас з постаттю Олександра Юрченка. Його вважають одним з найбільш відомих, але в той же час найбільш загадкових представників незалежної київської музичної сцени 90-х.

На події будуть представлені речі з архіву музиканта, рідкісні фотографії та матеріали, а також маловідомі факти з життя музиканта.

Коли: 23 березня 2024, 18:00

Де: Нижній Зал в Театрі Ляльок (пл. Данила Галицького, 1)

Квитки: придбати можна за цим посиланням 🙂

Вистава “Вороги дівчат” у Львові

Театрали, є цікавий варіант для вас, де провести вихідні у Львові. Не проґавте можливість побачити виставу “Вороги дівчат” від Театру імені Франца Кафки. Ось короткий синопсис до постановки:

“Сюжет обертається навколо раптової події, яка руйнує життя героїв. Занурені в горе та гнів, вони шукають відповіді та прагнуть покарати винних”.

Постановники “Ворогів дівчат” порушують важливу тему — жагу людини до помсти.

Коли: 24 березня 2024, 17:00

Де: Театральний центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: придбати можна за цим посиланням 🙂

Концерт метал-гурту “Telema” у Львові

А хто хоче побувати в епіцентрі справжнього хаосу? Мершій купуйте квитки, адже метал-гурт “Telema” завітає до Львова із запальним концертом.

Втім, не забувайте про те, що війна триває, а значить потрібно допомагати Збройним Силам. Саме тому, частина коштів з концерту буде перерахована на потреби бригади НГУ Азов.

Коли: 24 березня 2024, 18:30

Де: Нижній Зал в Театрі Ляльок (вул. Сильвестра Гавришкевича, 7)

Квитки: придбати квитки можна за цим посиланням 🙂

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор