Куди піти на вихідні у Львові 6-7 квітня?

Як минув ваш понеділок? Сподіваємось, що без пригод. Для того, щоб у вас була додаткова мотивація продуктивно працювати протягом робочого тижня, пропонуємо вам підбірку місць та різних цікавостей, які можна відвідати на вихідних у Львові 6-7 квітня.

Майстер-клас з комедійної імпровізації у Львові

Чи любите ви дивитись українських коміків? Для справжніх прихильників гумору, а саме комедійної імпровізації, є прекрасна можливість спробувати себе не в ролі глядача, а в ролі імпровізатора!

У Львові відбудеться майстер-клас з комедійної імпровізації від Дмитра Лазара (так-так, він  випускник американських шкіл імпровізації Upright Citizens Brigade та World’s Greatest Improv School). На цьому заході ви зможете дізнатись основу цього напрямку комедії в ігровій формі. Тож якщо ви новачок в імпровізації, цей майстер-клас саме для вас.

Ви навчитесь:

  • Бачити смішне у всьому
  • Віднаходити свій комедійний голос
  • Позбуватися страхів публічних виступів
  • Розуміти свого ближнього
  • Казати життю Так!

Окрім цього, ви зможете допомогти Збройним Силам України. Дмитро передасть по 50 грн за кожного учасника майстер-класу на потреби захисників та захисниць, тож не зволікайте, а реєструйтесь.

Якщо за певних причин ви не зможете відвідати цю подію, не біда! Окрім 6 квітня майстер-клас відбудеться ще 20 (а значить, вам не доведеться роздумувати над тим, де провести час на вихідних у Львові 20-21 квітня 🙂 ).

Коли: 6 та 20 квітня 2024, 12:00

Де: МолоДвіжЦентр.Львів (вул. Скорика, 31) у подіумній на 1 поверсі.

Вхід: безкоштовний, але потрібно зареєструватися за цим посиланням

Вистава “Земля-пісня” у Львові

Для прихильників театру це цікава вистава, яку точно не можна пропустити! Мова йде про постановку “Земля-пісня”, яка глибоко досліджує природу української пісні, а також — поезії.

Мотиви вистави передають слова Тараса Шевченка:

«Як рідко зараз ви можете почути живу пісню! Живу – це із живого джерела: із цієї людини у цьому часі і просторі. Бо сьогодні людина любить, дихає, народжує так само, як тисячу років тому. І пісня береже і животворить у людині саме те, що робить її ЛЮДИНОЮ. І вона «знову оживає і сміється знову».

Коли: 6 квітня 2024, 18:00

Де: Театральний центр “Слово і голос”Львів (вул. Городоцька, 38)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Прем’єра вистави “Він та Вона” у Львові

Продовжуємо підбірку театральних подій, і пропонуємо вам завітати на прем’єру вистави “Він та Вона” за мотивами однойменного твору Ольги Кобилянської. Вона порушує тему ролі “нової жінки” в ХІХ столітті. Ось короткий опис постановки:

“Коли у кожного свої вподобання та цінності, як знайти компроміси у спільному бутті? А як взагалі дійти до цього спільного буття? Інколи людям так важко зробити перший крок до свого щастя”.

Коли: 6 квітня 2024, 18:00

Де: Палац культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Концерт “Мертвого півня” у Львові

Починаємо нашу підбірку з виступу культового українського гурта “Мертвий півень”. 6 квітня у Львові ви зможете почути легендарні хіти вашого улюбленого бенду, а саме: Машингвери, Without you, Франсуа, Поцілунок, Старенький Гарлей та цілий рожок нових набоїв – пісень!

Тож не зволікайте, а гайда купувати квитки!

Коли: 6 квітня 2024, 19:00

Де: !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати за цим посиланням

Псссс, нагадуємо про нашу підбірку концертів, які відбудуться у Львові у квітні. Тут ви знайдете безліч класних виступів улюблених співаків.

Майстерня писанкарства для дітей

Великдень вже на носі, а значить потрібно почати активну підготовку до нього. Тож пропонуємо цікаву ініціативу для діток від 6 до 14 років — майстерню писанкарства “Крашанка-писанка”.

На цьому заході малеча спробує свої сили у створенні писанок з використанням професійних писачків та різноманітних барвників. Окрім цього, вони дізнають про особливості створення візерунків та їхню символіку.

Коли: 7 квітня 2024, 14:00

Де: Палац Гната Хоткевича (вул. Кувшевича, 1)

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Літературний вечір “Поезія, народжена війною”

Де провести вечір неділі на вихідних у Львові тим, хто обожнює поезію? Цей літературний вечір — ідеальний варіант. Він присвячений поезії, яка з’явилась внаслідок війни в Україні. Звідси й така назва.

На цьому заході ви зможете як продекламувати вірш, який був написаний під час війни, так і просто послухати виступи інших. Якщо ви хочете стати учасником вечора, то звертайтесь до @Borovkoyana у Телеграмі.

Коли: 7 квітня 2024, 18:00

Де: Найдорожча ресторація Галичини (площа ринок 14, 2 поверх, внутрішній дворик)

Вхід: потрібно зареєструватись за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор