Святкові тренди побутової техніки

//

fersht2

Зима 2022-23 диктує умови обрання подарунків на свята. Українців вони не спиняють, але спонукають бути прискіпливими і розважливими.

podarunok

Безумовно, електротехінку на свята тепер купують менше. Однак спеціалізовані мережі магазинів все ще “тримаються на плаву” і підлаштовуються під реалії. Що вони спостерігають?

  • Нікуди не зник сегмент клієнтів, які цікавляться дорогою технікою. Хоча таких поменшало;
  • Зимові свята – “гаряча” пора на покупки техніки на подарунки, та зараз вони мають велике практичне значення. Тому замість колись популярних прасок-фенів-смартфонів обирають більш потрібні;
  • Клієнтів більше цікавить наявність певної техніки взагалі, її характеристики, а вже потім – ціна.

В умовах війни найактивніше нею цікавляться у північних і західних областях. Останні – ближче до безпечних частин українського кордону, відтак найкомфортніше вести торгівлю саме в них. Фокстрот Львів по праву можна вважати “лакмусовим папірцем” усього вітчизняного ринку побутової техніки, адже магазини цієї мережі у найбільшому місті Галичини є вже близько 20 років, зараз тут відносно мирна ситуація та інші сприятливі фактори.

На що ж звертають увагу клієнти?

Зважаючи на досвід, мережа неодноразово підлаштовувалась під різні виклики ринку. Відтак і теперішній менеджмент готовий підказати клієнтурі якнайкращі пропозиції, відповідаючи її запитам. Які ж вони?

Техніка для домашнього комфорту

Що вам спадало на думку, коли ви кілька років тому чули таке словосполучення? Мабуть, мийка для посуду, аромалампа, робот-порохотяг… Тепер домашній комфорт допомагають підтримувати домашні електростанції, інвертори, автомобільні акумулятори, павербанки, світильники на сонячних акумуляторах… Попит на це все величезний, – він і є основним трендом!

Гроші не головне

Такі слова можна почути від заможних клієнтів, у яких регулярні вимкнення електроенергії не дозволяють користуватись вже наявною технікою, до якої вони звикли. Відтак у пріоритеті емоційна складова, матеріальна має менше значення.

Стійкість до вимкнень

Клієнта цікавить перш за все, щоб техніка працювала якнайдовше, навіть якщо їй доводиться вимикатись по кілька разів на добу. Якщо коротко, то йдеться про довговічність, і тут слід згадати, що на цьому будують маркетингову стратегію певні бренди. Якщо ж клієнт вагається у своєму виборі, то йому пропонують супутню спецтехніку, що рятує оту основну: йдеться про «відсікачі напруги», блоки безперебійного живлення, акумулятори до ноутбуків. Так дорожче? Звісно, але згадаймо тренд, описаний вище.

Бренд понад усе

Одне з базових правил маркетингу діє і зараз. Хоча раніше було трохи вище в аналогічному переліку. Крім того, воно діє у сегменті найпопулярнішої техніки: комп’ютери, телевізори, холодильники тощо. А от щодо «нової» для пересічного клієнта техніки, що підтримує і накопичує енергію вдома, це не має такого значення. А для цього є продавці-консультанти. Хоча їх впевнено «випереджають» блогери, рекламісти тощо.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор