На що покупці побутової техніки зважають напередодні покупок

//

fersht2

foxtrot_lviv

Мабуть, не є таємницею, що популярну побутову техніку чимало українців купують у тих місцях, яким довіряють. Чи це лідер онлайн-торгівлі, чи це давні мережі супермаркетів, – все рівно користуються довірою.

Однією з головних ознак довіри є досвід у якійсь діяльності. Навіть у торгівлі побутовою технікою. Чи багато Ви назвете всеукраїнських мереж магазинів побутової техніки, що вже понад 20 років на ринку? Ймовірно таких буде три-чотири. І немає сумніву в тому, хто є лідером серед них!

Купляти тут і зараз

Якщо побутова техніка потрібна негайно, і через вимкнення світла важко віртуально «побувати» в інтернет-магазині Фокстрот у Львові – йдіть у звичайний та купуйте за готівку. Різниця в асортименті незначна, та якщо бажану техніку знайшли в онлайн-режимі, то консультанти Вам підкажуть якомга швидший спосіб її придбання. Може виникнути потреба їхати в інший магазин у сусідньому районі, або звернуться у службу доставки і вони привезуть товар туди, де Ви зараз.

Значна частина фізичних магазинів працює без світла. Їхній перелік є на сайті мережі.

Жива консультація

Серед нас є люди, на яких швидше вплине спілкування вживу, аніж «гугління» інформації про якусь техніку. Для таких традиціоналістів більш звично купляти техніку в магазині. Втім, не варто їх вважати противниками інтернет-магазинів, адже вони, передусім, прихильники звичайних.

Залежні від покупок

У Вашому колі знайомств точно є шопоголіки! Навіть в часи динамічного розвитку онлайн-торгівлі вони надають перевагу кількагодинним пошукам техніки. Їм приємно потримати товар у руках, цікаво випробувати його перед потенційною купівлею чи зробити селфі з ним у фотозоні магазину. Це все – позитивні емоції, або ж навіть залежність від шопінгу. І така можливість є у клієнтів Фокстроту.

Фокстрот – це не лише магазини

В інтернет-магазині Фокстрот у Львові можна знайти інформацію, що це уже група компаній. У неї –дві складових: мережа магазинів/супермаркетів і невеличка родина торгово-розважальних центрів. Чи може таким досягненням похвалитись хтось із прямих конкурентів? Ось які бонуси дало таке розширення:

  • Фокстрот як мережа виросла до чогось великого і водночас небанального;
  • таке досягнення збільшує довіру бізнес-партнерів до неї, показує спроможність розвиватись;
  • мережа змогла заснувати ТРЦ у тих містах, де їх не так вже й багато, наприклад Лубни.

Покупка в інтернеті – не причина для сумнівів

Ці всі аргументи можуть змусити когось засумніватись у доцільності онлайн-шопінгу, та це буде упередженням. Адже для цього виду торгівлі справжнім стрес-тестом стала нещодавня пандемія. Під час неї в інтернеті купляли не лише побутову техніку, а й багато чого іншого. А чимало людей вже звикли до інтернет-покупок. І це – нормальне явище, яке впевнено розвивається паралельно (!) з традиційними покупками у супермаркетах побутової техніки Фокстрот.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор