У Львові відбудеться концерт за участі диригента зі Швеції

Чи є тут справжні фанати творчості Вольфганга Амадея Моцарта? Якщо ви на місці, то сьогоднішній день — це свято для вас! Львівський органний зал не припиняє дивувати своїх прихильників, оскільки організовує концерт, де звучатиме “Реквієм” Моцарта (а диригентом цього дійства буде швед Деніел Ханссон!).

Чому саме “Реквієм”?

Не можна пройти повз цю тему. Ви можете подумати: ну “Реквієм” і “Реквієм”, що тут особливого? Втім, для Львова цей музичний твір доволі знаковий, адже у 1826 році у греко-католицькому кафедральному соборі святого Юра у Львові відбувся концерт, на якому син Вольфганга Амадея, Франц Ксавер Моцарт його виконав.

Хто виступить на симфонічному концерті?

Виконати шалено відомий твір Моцарта довірили Академічному симфонічному оркестру Луганської обласної філармонії, Львівському муніципальному хору “Гомін” та місцевим солістам під управлінням шведського диригента Деніела Ханссона.

Не обійшлося без символізму: концерт в органному залі присвячений пам’яті всіх, хто загинув під чар російсько-української війни. У свою чергу, на сцені виступатиме симфонічний оркестр з Луганська, який виїхав до Львова через бойові дії.

Коротко про Деніела Ханссона

А тепер перейдімо до найцікавішого — до іноземного гостя цього концерту. Деніел Ханссон — музичний директор Університету Мальме (Швеція) та художній керівник оркестру, хору та ансамблю SYD університету Мальме. Серед ансамблів, якими він диригував, є Філармонія Монте-Карло, Опера Манаус, Український фестивальний оркестр, Симфонічний оркестр Мальме та Хор Шведського радіо.

Деніел Ханссон


Прикметно, що Деніел Ханссон у Львові вже не вперше з моменту початку повномасштабного вторгнення. Ба більше, він неабияк захоплюється мужністю українців:

«Я дуже радий можливості повернутися до Львова в ці важкі часи і продемонструвати нашу вірність Україні. Частинка мого серця – назавжди у Львові. Для мене ви є героями. Усе, що ви робите є натхненням для решти світу. І найменше, що я можу зробити, це прийти і зіграти концерт. Для мене честь приїхати до Львова і стати частиною вашої роботи».

Деніел Ханссон

Коли: 10 лютого 2024, 19:00

Де: Львівський органний зал

Квитки: можна придбати в касі Органного залу або ж за цим посиланням 🙂

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор