Усе, що потрібно знати про відбілювання зубів

//

fersht2

Ідеальна білосніжна посмішка – мрія багатьох. Втілити її у реальність досить просто, якщо записатися на відбілювання зубів. Така процедура дозволяє освітлити колір емалі до бажаного відтінку та отримати голівудську посмішку швидко та безболісно. Пропонуємо детальніше розібратися в особливостях цієї процедури.

Особливості проведення відбілювання зубів

Сучасні технології та новітнє обладнання дозволяє безпечно та дбайливо відбілити зуби за допомогою сертифікованих та безпечних преператів. Процедуру виконує лікар-гігієніст, якщо у пацієнта відсутні протипоказання. Спочатку ви приходите, щоб проконсультуватися із стоматологом, який обов’язково огляне ротову порожнину та оцінить стан зубів.

Потім виконуються наступні дії:

  1. 1. Пацієнту проводиться гігієнічна чистка (якщо до неї є показання).
  2. 2. Стоматолог вибирає ефективний метод відбілювання зубів, погоджує дату та час процедури із пацієнтом.
  3. 3. У призначений день та час виконується відбілювання зубів (іноді пацієнтам не потрібно чекати, вони можуть домовитися із спеціалістом про проведення процедури у день огляду та консультації).

Лікар обовязково захищає ясна перед виконанням відбілювання, після чого на зуби наноситься спеціальний гель (дозування розраховується індивідально, адже це залежить від потреб пацієнта). Гель засвічується спеціальною лампою та тримається протягом певного часу. Якщо одного сеансу вам виявилося мало для досягнення бажаного результату, ви можете прийти на ще одну процедуру.

vidbiluvannya_zubiv

Як доглядати за зубами після відбілювання?

Те, скільки буде тривати отриманий ефект від відбілювання, залежить від подальшого догляду за зубами. Протягом першого тижня з моменту виконання процедури бажано відмовитися від яскравих напоїв та тютюнопаління. Крім цього, варто звернути увагу на такі моменти:

  • зведіть до мінімуму вживання кави, чаю, шоколаду, червоного вина, ягід;
  • вживайте фторовмісні продукти, а також рибу, спаржу та яйця;
  • викорстовуйте щітку середньої жорсткості для чищення зубів;
  • після відбілювання зубів, можна використовувати спеціальні засоби для більш дбайливого догляду за ними, наприклад, зубну пасту для чутливих зубів або засіб для зміцнення зубної емалі
  • полощіть ротову порожнину після кожного вживання їжі.
  • перші 7 днів після процедури відмовтеся від надто холодних та гарячих продуктів.

Завдяки цим рекомендаціям ви зможете надовше зберегти отриманий від відбілювання результат. Крім цього, ви будете насолоджуватися красою своєї голівудської посмішки.

 

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор