WhiteBIT Token: особливості новачка крипторинку

//

fersht2

cikavo_stvky_1

На перенасиченому ринку криптовалют нові активи мають пропонувати трейдерам, щось надзвичайне, аби завоювати увагу аудиторії. Саме це зробив WhiteBIT Token (WBT). Сьогодні поговоримо про актив, його особливості та переваги.

WBT токен — це повноцінний продукт екосистеми WhiteBIT, який інтегровано в сервіси WhiteBIT. Актив було випущено в серпні 2022 року. Але незважаючи, на те, що він перебуває на ринку доволі недовго, токен уже встиг досягти певних вершин.

Досягнення WhiteBIT Token

Почнемо з лаунчпаду. Публічний передпродаж WhiteBIT Token закінчився всього за 15 хвилин після його запуску. Упродовж цього часу було реалізовано 1 млн активів, всупереч ведмежим настроям та падіння цін на решті ринку. Завдяки такому успішному старту, багато криптотрейдерів назвали WBT однією з найкращих нових криптовалют 2022 року.

Незабаром після цього WBT показав значне зростання. Ціна токена на IEO становила $1,90. За три місяці його вартість зросла до $14,64, що в 7 разів вище за ціну упродовж публічного продажу. Цей ATH було досягнуто 28 жовтня 2022 року. Однак, ціна WBT досі коливається, як і будь-які інші активи.

WBT вже з’являвся в популярних аналітичних ЗМІ, таких як Forbes. Окрім WhiteBIT, купити криптовалюту WBT можна на Huobi Global, Gate.io та MEXC.

Переваги WhiteBIT Token

Біржа криптовалюти WhiteBIT пропонує такі переваги власникам WBT:

● До 90% знижки на комісію за тейкера й до 100% знижки на комісію для мейкера;

● Підвищення реферальної ставки до 50%;

● До 1000 безплатних виводів ERC20/ETH щодня;

● До 500 безплатних перевірок AML щодня.

Трейдингові турніри та розіграші є частиною активності, пов’язаної з криптовалютою WBT, доступною на криптобіржі WhiteBIT.

Кілька слів про токеноміку WBT: актив випустили на суму 400 млн WBT, причому 200 млн — це скарбничі токени, які будуть розблоковані упродовж наступних трьох років.

Ще одна річ, про яку варто згадати, це механізм спалювання токена. Коли частину токенів вилучають з обігу, ціна активу коригується. Це підвищує потенціал криптовалюти із часом.

Команда проєкту продовжує працювати над новими ідеями, що допомагають у розвитку та підвищенні вартості WhiteBIT Token.

Як бачите, WBT — доволі цікавий новачок на ринку. Вивчайте інформацію та обов’язково зважуйте всі за та проти, перш ніж робити інвестиції в нього чи будь-який інший актив.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор