Як вибрати металопластикові двері для житла та комерційних будівель

//

fersht2

viknarov

Металопластикові двері не деформуються, прості у догляді, функціональні, підвищують клас енергоефективності будівлі. Квартири, офіси, ресторани, клініки — всі використовують пластикові двері Львів вимагає від власників будівель особливої естетики: вхідні й міжкімнатні двері мають відповідати архітектурній стилістиці фасадів та інтер’єрів. Як вибрати оптимальний варіант?

Встановлення дверей — довгострокова інвестиція

Сучасні конструкції розраховані на інтенсивну експлуатацію до 80 років. Гарантії виробників на склопакети та профіль — мінімум 5-7 років. Демонтаж та заміна конструкції невигідні: крім заміни дверей, потрібен значний ремонт частини фасаду та внутрішніх приміщень.

Що потрібно врахувати до замовлення металопластикових дверей:

  • де буде встановлено — всередині приміщення чи зовні;
  • оптимальний клас безпеки;
  • інтенсивність трафіку;
  • будівельні норми — навантаження на опорні конструкції, клас енергоефективності;
  • роза вітрів, ступінь зовнішнього освітлення, ступінь приватності.

Експерти української компанії Viknar’off рекомендують порівняти характеристики профілю та склопакетів. Консультація менеджера допоможе уникнути помилок у виборі системи з однією або двома стулками, розсувною або звичайною, оснастити нові двері корисними опціями.

viknarov2

Міжкімнатні металопластикові двері

Основне завдання — зонування простору. Загалом міжкімнатні конструкції не потребують низькоемісійних склопакетів та теплого монтажу. Для переговорних та кабінетів обирайте двері з максимальним коефіцієнтом шумопоглинання. Прозоре скло збільшує рівень природної інсоляції кімнат і коридорів, економить електрику, допомагає контролювати ситуацію всередині приміщення. Непрозорі забезпечують приватність.

Металопластикові розсувні двері

Популярні на терасах, пентхаусах, в готелях і квартирах з панорамним склінням. Розсувна система миттєво трансформує простір, прибирає стіну між кімнатою та зовнішнім середовищем. Усередині приміщень використовують однокамерні склопакети шириною профілю до 40 мм. Зовнішні блоки покликані витримувати вітрове та холодове навантаження, потрібне низькоемісійне скло, теплий монтаж, теплові пороги.

Вхідні металопластикові двері

Безпека — основний критерій вибору. Менеджери Viknar’off допоможуть обрати оптимальну модель для оформлення входу до бутика, кафе, контори нотаріуса чи нової квартири. Особлива увага приділяється міцності профілю, фурнітури, антивандальним характеристикам.

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор