Оренда квартири: корисні нюанси та особливості

//

fersht

Кожного року сюди їдуть за новими враженнями та гарними емоціями. Тому зняти квартиру у Львові можна легко, але треба враховувати деякі нюанси.

Оренда квартири на тривалий час

kvartiri

Якщо вам необхідна квартира на тривалий термін, то до її вибору важливо підійти дуже ретельно: обрати комфортну локацію, виявити для себе мінімальні потреби для життя у орендованому житлі та визначитися з методом його пошуку.

Для пошуку житла можна використати такі способи:

  • через об’яви в газетах;
  • через інтернет;
  • за допомогою ріелтора.

Якщо раніше багато людей шукали нерухомість у газетах, то зараз більшість людей шукає квартири в інтернеті. Провідним сервісом для пошуку нерухомості є сервіс OLX, де розміщена неймовірна кількість різних оголошень. Серед оголошень з оренди квартири більшу частину складають посередницькі оголошення. Ріелтори підвищують ймовірність безпечної угоди, але їх послуги обійдуться від 50% від вартості місячної орендної вартості квартири. Більшість орендодавців бажає укладати договір на рік або на півроку.

Оренда квартири подобово

Якщо ви плануєте подорож до Львова, особливо у новорічні свята, то вам варто знати, що зміни на вартість добової оренди квартир починаються кожен раз з настанням нового сезону. З кінця грудня починається великий ажіотаж на житло, який триває приблизно до кінця різдвяних свят. Хоча туристи активно орендують квартири не тільки взимку, а й на протязі всього року.

Взимку вибір доступних квартир подобово від власників досить широкий. Але враховуйте при виборі житла основну особливість сезону — температуру. До того як забронювати квартиру, визначіться, який тип опалення для вас буде найбільш оптимальним:

  • централізоване опалення;
  • пічне опалення.

У центрі міста квартири можуть мати пічне опалення, тому для обігріву приміщення потрібен додатковий час та навички. Спальні райони міста мають багатоповерхівки з центральним опаленням.

Якщо ви вирішили скористатися послугами посередника при наймі подобової квартири, то ріелтор зобов’язаний разом з власником житла показати вам його. Також брокер повинен перевірити паспорт орендодавця та документи, які підтверджують право власності на житло.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор