2 червня – Міжнародний день здорового харчування

good_food_display_-_nci_visuals_online.jpg (244.68 Kb)

Ідея народилася як своєрідна відповідь американському «Дню, коли можна їсти те, що хочеться». Ініціатива виникла у соцмережі, в групі людей, які прагнули схуднути. Її швидко підтримали, а відтак ідея вийшла за межі соцмереж.

І хоча є ще один День здорового харчування, який відзначають 16 жовтня, тепер і 2 червня стало приводом привернути увагу до проблем неправильного та нездорового харчування сучасної людини і намагатися подолати їх.

Що таке здорове харчування? Це збалансоване споживання білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мікроелементів з урахуванням добової фізіологічної потреби людини у харчових і біоактивних речовинах. Для вашого здоров’я необхідне збалансоване харчування.

1000469_196185159900_31904632712533632_o.png (302.17 Kb)

Декілька порад щодо здорового харчування:

Споживайте достатню кількість корисних харчових продуктів щодня: овочів, бобових, фруктів, цільних злаків, горіхів, насіння, яєць, нежирного м’яса, риби та молочних і кисломолочних продуктів. Користь від споживання натуральних рослинних і білкових продуктів полягає у зменшенні ризику захворіти, підвищенні якості та збільшенні тривалості життя.

Уникайте частого споживання харчових продуктів і страв зі значним вмістом солі, цукру та жиру, зокрема трансжирних кислот.

Читайте також: Правила здорового харчування.

Намагайтеся дотримуватись оптимального режиму харчування та набути здорових харчових звичок, повільно споживати їжу у пристосованих для цього місцях.

Пийте достатньо рідини, обирайте напої, які не містять багато калорій. Не починайте вживати алкоголь або обмежте його споживання.

Ретельно дотримуйтеся правил харчової безпеки, зокрема чистоти, обирайте лише якісні та безпечні харчові продукти з належними умовами їхнього транспортування, зберігання та приготування

Намагайтеся більше рухатись і займатися фізичними вправами щодня Активний спосіб життя має відомі переваги у забезпеченні здорового і тривалого життя. Щоденні, улюблені вами види фізичної активності є найкращим варіантом дозвілля.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!


Схожа інформація
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Оброшинський дендропарк
Оброшинський дендропарк – це дендрологічний парк загальнодержавного значення, р...
9 жовтня – Всесвітній день пошти
Всесвітній день пошти відзначають у річницю Всесвітнього поштового союзу, який ...
6 жовтня – Всесвітній день охорони місць проживання
Всесвітній день охорони місць проживання, або Всесвітній день середовища прожив...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Оброшинський дендропарк
Оброшинський дендропарк – це дендрологічний парк загальнодержавного значення, р...
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Парк розваг із динозаврами «Уруру»
Парк розваг «Уруру» відкрили на початку червня на території «Бухти вікінгів», л...
Осінні фестивалі у Львові
Через війну значна частина фестивалів у Львові не відбудеться або ж змінює форм...