30 листопада – день домашніх тварин

//

tanyadzyama

dog-5883275_960_720

30 листопада світ відзначає день домашніх тварин. Ще кількадесят років тому це був би день всього лиш кота та собаки. Ну, можливо, ще папуги та рибок. Однак зараз “асортимент” домашніх улюбленців значно ширший.

Отож день домашніх тварин відзначають.у всьому світі. Запровадили його у далекому 1931 році під час Міжнародного конгресу прибічників руху захисту природи. Захід відбувався у Флоренції.

hat-2140283_960_720

Ідея полягала у тому, аби наголосити людям на їхній відповідальності про усе живе на планеті, у тому числі – домашніх тварин.

Захисники природи нагадують, що тварин слід розглядати не як об’єкт розваги, а як друзів. І головне – мати повне розуміння слів: “ми відповідаємо за тих, кого приручили”.

Медики із Кембриджа проводили дослідження і з’ясували, що люди, які заводять домашню тваринку, вже через два місяці починають краще почуватися емоційно, а також налагоджувалося їхнє фізичне здоров’я.

Особливо корисними є тваринки у домі, де є малюки. Адже так діти змалечку вчаться співіснувати з тваринами, вони не мають жорстокості до звірів у старшому віці.

За посиланням тут можна подивитися, наприклад, яку краще завести собаку, аби не сумніватися у тому, чи ладнатиме вона з дітьми.

День домашніх тварин – це ще один привід показати свою любов улюбленій тваринці та приділити їй, може, трішки більше часу, ніж зазвичай.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор