«Різдвяний вечір» з Оксаною Мухою

//

Анна

oksana_muha

Музичне дійство «Різдвяний вечір» – безперервне задоволення, яке можна чути, споглядати та відчувати усією душею. Колядки і щедрівки, обрамлені музикою та ритмами у різноманітних стилях, звучатимуть у супроводі Різдвяної оркестри. Ця святкова концертна програма Оксани Мухи – це по-новому переосмислене давнє і дороге та бережно перенесене у сучасний світ. Спеціальний гість концертів – хорова капела «Дударик».

«Різдвяний вечір» – це жива імпровізація від неймовірних музикантів, які тут і зараз додають до Різдвяної атмосфери несподівані акценти, мелодії та звукові барви! Залишаться незмінними оригінальна мелодія коляд, текст та зміст, що закладено віками, а от за формою та аранжуваннями коляди і щедрівки здивують навіть найвибагливішого меломана. Ця акустична музична подорож звуками й ритмами перенесе слухача у найнесподіваніші куточки світу, занурить у нескінченні глибини музичного всесвіту.

Оксана Муха розповіла, що «це буде добрий Різдвяний концерт для усіх – і для меломанів, і для «непідготованого» слухача». «У «Різдвяному вечорі» кожен матиме розраду. Музиканти-друзі, з якими буду на сцені, – це справжні художники-імпровізатори, і навіть я до кінця не уявляю, якими барвами вони розмалюють мої колядки. Бо кожного разу це неповторно і незабутньо… Як і саме свято Різдва, що дарує всім нам радість й добро», – зазначила співачка і запросила відсвяткувати Різдвяні свята-2018 разом – 8 січня у Львівській опері!

У пісенному доробку Оксани Мухи – найрізноманітніша музика: від автентичної – до експериментальної. Її вишукана та щира неокласика приваблює і полонить. Різноплановість творчості співачки має й джазові та ф’южн-експерименти, пісні на вірші поетів-класиків, колискові та медитативні композиції, акапельну автентику і багато іншого.

Вартість квитка: 80-450 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор