“Арена Львів” може скоро впасти

//

admin

arena_lviv

Стадіон “Арена львів” є аварійним об’єктом. На цьому наголосив мер Львова Андрій Садовий під час сесії міської ради 25 листопада, повідомляє Еспресо.

Під час сесії місцевої міськради було порушено питання про будівництво нової мультифункціональної спортивної споруди для командних видів спорту, яка могла б функціонувати щодня.

За словами міського голови, нова арена має бути мультифункціональною, щоб була задіяна щодня.

.

Міський голова зазначив, що якщо не вжити відповідних заходів, то стадіон може просто впасти.

“Якщо терміново там не почати виділення коштів на ліквідацію аварійності, він просто може впасти. Плюс, щоб ви розуміли, стадіон не введений в експлуатацію. Там є підстанція, яка не запущена. Також підстанція біля аеропорту не запущена. 10 років стоять підстанції!” ” Це просто сумно”, – журиться голова Львова.

Нагадаємо, “Арена Львів” було збудовано у 2011 році до Євро-2012. Свої домашні матчі в УПЛ на стадіоні проводять ФК Львів та Рух, а також збірна України.

Багато цікавих новин про футбол та трансфери на сайті https://fanat.info.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор