Третій Grand Prix Lviv Half Marathon 2018

//

Анна

0tretii-grand-prix-lviv-half-marathon-2018

10 червня 2018 року відбудеться третій Grand Prix Lviv Half Marathon у Львові.

10 червня вже третій рік поспіль у Львові відбудеться біговий захід міжнародного масштабу – тисячі бігунів завітають до міста, щоб пробігти вулицями з віковою історією, вдихати аромат запашної кави, підтанцьовувати під мелодії вуличних музикантів та відчувати смак життя.

Захід стартуватиме з центру міста – від Оперного театру і пролягатиме як міським простором, так і зеленою зоною парку Погулянка. Очікується, що перший етап змагання – забіг на 5 км – закінчиться до 10:00 год, а учасники основного забігу 21 км фінішують до 14:00 год. Стартова лінія цьогоріч об’єднає рекордну кількість учасників: 3000 бігунів більше, ніж із 30 країн.

tretii-grand-prix-lviv-half-marathon-2018

Світова традиція міських марафонських забігів прижилася у Львові й набуває популярності. Захід проводиться з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, розвитку спортивного туризму, інформування, плекання та мотивування української аудиторії, стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення.

Учасниками заходу можуть стати всі охочі, незалежно від національності, релігійного та політичного погляду. Марафон орієнтовано на всі вікові категорії та фізичні можливості населення. До забігу запрошуються як професіонали, так і аматори бігу з інших міст та іноземці. Орієнтовними дистанціями стануть 21 км, 5 км, 2 км та дитячі забіги – 1000 м, 500 м, 100 м.

Всі охочі до участі у марафоні можуть зареєструватися через сайт RUN UKRAINE.

У другому півмарафоні Grand Prix Lviv Half Marathon 2017 взяла участь рекордна кількість осіб – 2250. 60% з усіх учасників – це люди, які приїхали до Львова, як українці, так і іноземні учасники.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор