Вистава “Інтим не пропонувати” – театр Чорний Квадрат

//

vistava-intim-ne-proponuvati-teatr-chornii-kvadrat

7 та 8 червня в Палаці залізничників РОКС – вистава “Інтим не пропонувати” від київського театру імпровізації “Чорний Квадрат !Дана вистава є частиною проекту «До і Після сексу».

Найгостріша комедія відносин, яка використовує секс як фон, щоб дослідити людські емоції через довіру і вразливість. Це – гумористичний і чесний погляд на складність сучасних повсякденних особистих відносин.

Цей спектакль відмінне щеплення від снобізму і запотиличник “сімейному” ханжеству. Поняття Пост Коітум означає блаженна знемога, що наступає після сексу.

Після оргазму чоловік перебуває в незвичайному настрої. Він більше не хоче того, до чого прагнув зовсім недавно, він сміється над тим, заради чого секунду назад був готовий вчинити вбивство, і, врешті-решт, він не впевнений, що отримав те, чого хотів. Це трагікомедія про людські пристрасті, про те, що рухає сучасними людьми: про батьків, вагітності, потяг і звичайно секс. Несхожі один на одного чоловіка і жінки розігрують між собою прості і складні рівняння. Рівняння Любові і Пристрасті, рішенням яких можна присвятити ціле життя.

Вартість квитка 130-350 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор