The Cancel Band презентує альбом Case

Дата: 27.01.2018
Час: 19:00
Локація: !FESTrepublic Club
Адреса: вул. Старознесенська, 24-26
band_case.jpg (30.91 Kb)

The Cancel Band розкажуть дивну історію містичного детектива Крістофера Орфеуса під вже добре знайомі джазові та хіп-хоп мотиви інструментальної музики, представивши новий альбом CASE.

«…це історія одного курйозного Випадку, з котрим детективові Крістоферу Орфеусу довелось мати справу. З тих пір пройшло багато часу, і я абсолютно впевнений, що не існує смертної людини, котра зможе розповісти вам цю історію, окрім мене. Між іншим, дуже скоро я й сам буду мертвий, і вірте чи ні, цей факт вже не турбує мене: я знаю забагато і бачив забагато зим в своєму житті.

Детектив Орфеус не був звичною людиною, і я припускаю, що він був кимось назразок містика. Він казав, що кожна людина носить маску (або й навіть дві) і його завданням є зняти цю річ з їхніх обличь. Незважаючи на те, що ми розплутали разом стільки справ, всі його секрети є досі дуже незрозумілими для мене і я не можу знайти зміст в хоча б половині з них.

Орфеус казав, що із певної делікатної причини йому не можна описати історію того випадку словами, тому він дав мені цей запис і наказав мені щонайшвидше вшиватись з міста. Він сказав, що наші життя в небезпеці і пробурмотів щось дивне про контроль та його втрату над силою. Він сказав, що я отримаю повідомлення щойно ввімкну касету. І я увімкнув її, і там була якась музика, що звучала, як джаз…»

THE CANCEL BAND:

sax - Олексій Яцина.

guitar - Микола Зінченко.

keys - Єгор Гавриленко.

bass - Ростислав Велеславович.

controllers - Андрій Зеленський.

scratch - Ростислав Швед (Dj Shon).

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
50 Відтінків Силяна Курган&Агрегат
50 Відтінків Силяна Курган та Агрегат в FESTrepublic 14 лютого 2018 року.
The Cancel Band презентує альбом Case
The Cancel Band презентує альбом Case в FESTrepublic Club 27 січня 2018 року.
Концерт CrazyTown (USA)
Концерт CrazyTown (USA) в FESTrepublic Club 24 січня 2018 року.
Топ новин