Андрухович: Мені самому цікаво потрапити на концерт "Цинамону"

//

Анна

Для того, аби було зрозуміліше, що ж воно таке проект “Цинамон” з Юрієм Андруховичем, найдостовірнішим джерелом інформації є, мабуть, сам Юрій Андрухович. Тому, до Вашої уваги, переписка VisitLviv.net з Ним Самим.

 

VisitLviv.net to Юрій Андрухович:

Привіт, Юрко!

Пишемо анонс про “Цинамон”. Але суха констатація всього, що вже опубліковано  в пресі складає неповну картину. Емоції трохи розхристані. Треба об’єднати все Вашою Емоцією. Просимо Вас про коментар стосовно дійства, яке відбуватиметься. То буде обмін, проникнення, заглиблення? Чи усе разом? По що іти на концерт? З чим іти? Такий собі емоційний рентген “Цинамону”.

Заздалегідь дякуємо!
VisitLviv.net


Юрій Андрухович to VisitLviv.net:

Вітаю, VisitLviv.net!
Можливо, ось таке:

Я не знаю, про які емоції можна говорити вже зараз. Цей альбом, як і сама ідея концертного туру “Цинамон”, не ставить собі за мету нав’язати іншим якісь наші власні емоції та власний однозначний погляд на ці тексти, музику, відео-супровід. Тому ніякого попереднього обміну або проникнення, про які Ви запитуєте, тут бути не може. Я б волів цього уникнути. Хай станеться несподіване.

Ми отримали величезне задоволення, записуючи цю платівку, на сьогодні це мій улюблений музичний альбом, ось цим і хочеться  найперше поділитися з потенційним слухачем. Багато хто з тих, хто вже чув “Цинамон”, зокрема, видатні польські меломани, кажуть, що як альбом, так і самі концертні дійства дуже кінематографічні. І з цим теж хотілось би погодитись, адже готується ще й відео-бек-граунд туру. Хоч там, наскільки я знаю, не стільки кіно, скільки відео-арт.

Мені самому цікаво потрапити на концерт “Цинамону”, бо я ще не знаю, як воно все складеться докупи. І цікаво, щоб люди прийшли абсолютно різні.

Я впевнений, що у кожному місті все буде інакше і, власне, заради цієї інакшості варто експериментувати, варто привозити в Україну таких класних музикантів, як “Карбідо”, як наш новий швейцарський барабанник Петер Цумтор. Мені дуже подобається працювати з цими людьми, вони талановиті і мають свіжий погляд на сучасну музику.

Музика одне з найбільших захоплень мого життя. Тому, якщо комусь потрібен мій власний месидж, я б запросив усіх прийти на концерт мого улюбленого гурту “Карбідо”))) А якщо йдеться про емоції і враження, то я із задоволенням зберу їх усі з ваших відгуків та блогів, можливо вже для якоїсь наступної книжки або платівки.

Може бути?


переписувалася: Маріанна Фіртка

16 квітня, 19:00, МПК ім. Гната Хоткевича – квитки, ціни, замовлення…

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор