Андрій Хливнюк: Бумбокс готує сюрприз!

//

Анна

28 квітня 2010 року у Палаці спорту "Україна" львівських меломанів потішить своїм концертом український гурт "Бумбокс". Це тріо, вже добре знайоме львів’янам, привезе не лише композиції з майбутньої платівки, але й познайомить з двома новими членами групи.

Про плани щодо майбутнього концерту у Львові та враження від вже проведених в Україні та Росії у інтерв’ю з AfishaLviv.net поділився Андрій Хливнюк, фронтмен та лідер гурту «Бумбокс».

– Андрію, Зараз ви їздите Україною та Росією у рамках свого турне. Що стало поштовхом до цього і які у вас враження від проведених концертів?


Це не є якийсь конкретний тур із концертів, це лише виступи, об’єднані в одну логістику. На даний момент проводяться концерти з новим складом, і їх метою є показати новий звук групи. Ми плануємо видати платівку саме з новим звучанням групи, що стане  презентацією нового «Бумбоксу», який не буде таким на 100%, але стане однією із версій.

Диск називатиметься «Все включено» і у ньому будуть презентовані нові люди у складі гурту. Саме факт поповнення у групі – це доволі цікавий етап у нашій творчості, і що з цього вийде – покаже лише час. Ми зіграємо у рамках львівського концерту новий матеріал, а також зробимо дуже цікавий сюрприз для тих, хто звик слухати нас в акустичному варіанті.

– Чим зумовлене поповнення в групі? Це творча криза чи просто спорідненні душі?

Після роботи над проектом, який був присвячений сорокаліттю гурту «Машына времени», ми створили електричний  рок-н-рольний саунд. Опісля прослуховування музикантів, з якими ми співпрацювали, вся банда зрозуміла, що це наші люди і їм просто необхідно бути частиною «Бумбоксу». Так до нашої компанії додалися  Олександр Люлякін та Денис Шевченко.

– Як просувається робота над кліпом з Бастою «Сонця не видно»?

Ми вже відзняли матеріал, зараз кліп на стадії монтування. Я думаю, всі охочі зможуть його побачити вже цієї весни. Але я хочу звернути увагу, що це не є поп-музика. Це проект дуету групи «Бумбокс» та Васі Басти і він був створений лише у творчих інтересах, в жодному разі не комерційних чи шоу-бізнесових. Тому вся робота, зокрема студійний запис чи та ж зйомка перш за все мала на меті зробити ЩОСЬ, а не завоювати чарти і тому подібне.

– Чим зумовлена ваша співпраця з іншими зірками та Бастою зокрема?

Ми познайомилися на врученні однієї з телевізійних премій. У нас виявилось дуже багато спільного, і, незважаючи на те, що ми робимо зовсім різноплановий продукт, потоваришували і вирішили співпрацювати саме в рамках нормальності. Нам просто цікаво разом творити, були на репетиціях, на сцені. Дуже важко було знайти час, адже і ми, і Баста, одні із найбільш гастролюючих гуртів, але ми його таки знайшли, полетіли в Москву, і фактично за один вечір та ніч пісня була готова. Це – інтернаціональний проект, який вже тільки цим цікавий.

– Чи плануєте ви і надалі співпрацювати з кимсь із зірок?

Наразі ми присвячуємо цьому і так забагато часу. Було створено кілька кавер-версій та спільний проект, але зараз ми повинні сконцентруватись на власному матеріалі та видавати новий альбом. Все це схоже на гру. Співпраця – це цікаво та класно, але потрібно робити своє.

– Як там просувається робота над вашим новим альбомом?

Майже весь матеріал для альбому вже вкомплектовано, зараз постає питання про пісні, які йтимуть у нову платівку, і я не маю на увазі той диск, який вийде вже зараз, ми йдемо далі. Але поки потрібно було б сконцентруватися саме на платівці, яка виходить. На даний момент точної дати релізу немає, але все мало відбутись саме навесні. Але, як воно буде – побачимо.

– Які у вас враження про Львів? Маєте якісь спогади про це місто?

У Львові я прожив кілка місяців та хотів стати студентом НУ «Львівська Політехніка», також тут у мене є рідня, а ще – ключі від одного із ваших ресторанів. Саме у Львові відбувся перший стріт-дайвінг наших фанатів, хоча, мабуть, то навіть не фанати, а просто люди, які люблять музику, меломани. Це народ, який приходить на концерти відірватись по повній програмі, вони не сконцентровані на особистостях музикантів, а слухають саме музику, за що є втричі дорожчими.

– Тексти ваших пісень – близькі мабуть кожному з нас. Що вас надихає?

Це не легке запитання, і на нього так просто не відповім. Натхнення – всюди, ти можеш щось не очікування для себе написати і не думати натхнення це чи ні. Це просто історії з життя, які стали піснями.

розмову вела Дана Микитюк
фото: boomboxfan.org.ua

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор