Вистава «Депеш Мод»

//

Анна

Вистава відбудеться у рамках гастролей Харківського театру містами України та Міжнародного театрального фестивалю “Золотий лев – 2016”.

На базі Харківського театру для дітей та юнацтва(ХТДЮ) був реалізований масштабний міжнародний проект, що набув резонансу в усьому культурному та медіапросторі Харкова, привернув увагу освіченої, креативної та прогресивно мислячої аудиторії. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Гете-Інституту в Україні, Генерального консульства ФРН в Дніпропетровську, Дому Нюрнберга та Почесного консульства ФРН в Харкові до міста прибулинімецькі режисер Маркус Бартль та художник Філіп Кіфер, аби втілити на сцені ХТДЮ роман одного з найвідоміших українських авторів Сергія Жадана «Депеш Мод».

Культовий твір, перекладений вісьмома мовами, вже бачив світло рампи в різних куточках Європи — в тому числі, й в театрі Нижньої Баварії (прем’єра 2010 року). А потім народилася смілива ідея перенести її на «рідний ґрунт», у місто, де власне відбуваються події роману. Тим більше, що соціальна проблематика «Депеш Моду» набуває жахаючої актуальності у нових реаліях нашої країни, а розмова про складний та хворобливий процес дорослішання завжди доречна у стінах театру для дітей та юнацтва. А естетика німецького театру (носіями якої є пан Бартль та пан Кіфер) – екстравертивна, жорстка, провокативна, метафорична та натуралістична водночас – максимально відповідає тексту С. Жадана. Прем’єра відбулася 23 жовтня 2015 року.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор