V Фестиваль партнерства у Львові

//

Анна

Українсько-польський «Фестиваль Партнерства» святкує свій перший ювілей – п’ять років!

За час, відколи виник «Фестиваль Партнерства», Україна пережила багато трагічних і сповнених надією подій. Вона почала перероджуватись і здобула можливість європейського розвитку. У ці тяжкі роки українці відчували підтримку польського народу, яку важко переоцінити. Маємо надію, що наш фестиваль буде ще одним прикладом дружби та взаємоповаги між двома народами, які живуть поряд.

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові спільно з Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Міською радою Львова організовує одну з найбільших українсько-польських подій цього року – V «Фестиваль Партнерства», що відбудеться 2-4 вересня 2016 р.

До Львова прибудуть офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на «Форумі Партнерства». Виклади і дискусії стосуватимуться механізмів участі громади у житті міста, промоції регіонів, формування громадського простору, децентралізації та інших важливих питань.

У самому серці Львова – внутрішньому дворику ратуші – гратимуть українські і польські музичні колективи. 2 та 3 вересня на «Фестивалі Партнерства» виступлять шалено популярний варшавський бард «Pablopavo i Ludziki», патріархи українського джазу «Dzyga Jazz Quintet», познанський експериментальний рок «Hoszpital», лірично-екстравагантні «ГИЧ Оркестр», люблінські інді-рокери «Mohipisian», львівські блюзмени «J & B BAND» та польські гурти «Zagan» і «SERENCZA».

Також на площі Ринок, свої туристичні перлини та освітні програми на промо-стендах презентуватимуть партнери Львова – польські міста і воєводства. Перший раз у фестивалі візмуть участь аеропорт у Радомі, який нещодавно відкрив рейс зі Львова до Польщі, а також аеропорт у Жешуві та Львові, які презентуватимуть нові можливості мешканців Львова відвідання країн Європи та світу.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор