Концерт танго-панку El Cachivache Quinteto (Аргентина) у Львові

//

Анна

El Cachivache Quinteto на даний час є одним із найпопулярніших танго груп і отримав широке визнання серед світових музичних кіл. Іноді їх називають «Танго панками», через незаперечно творчий, оригінальний і дуже “танцювальний” стиль.

У 2008 році два аргентинськи музиканти, які живуть на той час в Іспанії, Віто Вентуріно (гітара) і Пабло Монтанеллі (фортепіано) усвідомлюють своє автентичне коріння “портеньйос” і утворюють групу Еl Cachivache. Вони швидко привертають увагу в Європі і Азії за їх дуже виражений сучасний стиль. Після того як вони переселяються в Буенос-Айрес, вони починають складати оригінальні твори, а також в той же час продовжують хвилювати танцюристів і любителів класичного виконання танго творів, незаперечно сучасним звуком. Нерозривно вплетені в танцювальну танго спільноту Буенос Айресу, вони займаються популяризацією танго в місті через проведення регулярної танго вечірки (мілонги), де наживо грають самі. Вони також високо цінуються за їх семінари по музикальності для танцорів та музикантів.

Кожного року група гастролює Північною Америкою, Європою та Азією. Цьогоріч вони вперше за своє існування будуть грати в Україні!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор