На каву до Львова – Lviv Coffee Festival 2021

//

fersht

Цього року Фестиваль кави відбудеться 24-26 вересня у дворї Палацу Потоцьких, що на вулиці Коперника.

У рамках фестивалю традиційно обиратимуть найкращу кав’ярню. Також на відвідувачів чекає Кавовий Ярмарок, КаваExpo та Kulchytsky Coffee Cup. Буде і локація для Coffee Art, де творитимуть дизайнери та архітектори.

kava_fest

А у розкішному дизайнерському тенті CoffeeTalk гарно можна буде порозмовляти про каву при каві. Це та багато іншого вже незабаром.

. . . . . . .

«Ми горді, що у рамках Lviv Coffee Festival започатковано Kulchytsky Coffee Cup – Кубок Кульчицького. І дуже знаково, що ці чемпіонати проходять саме у Львові – кавовій столиці України та батьківщині Юрія Кульчицького. Ми очікуємо на професіоналів кавової справи, які будуть експериментувати, творити, вдосконалюватися, адже кава розкривається тільки, тим хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею», – розповів директор Lviv Coffee Festival Андрій Сидор.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор