Lviv Coffee Festival 2016

//

Анна

Головна кавова подія країни, LVIV COFFEE FESTIVAL, відбудеться на головній вулиці міста Львова.

На каву до Львова збирається вся Україна, тому невипадково що саме тут проводиться найбільша подія кавової індустрії – LVIV COFFEE FESTIVAL. Цього року фестиваль кави ювілейний, десятий, і символічно, що він відбудеться у самому серці Львова, на головній вулиці міста – проспекті Свободи.

LVIV COFFEE FESTIVAL – єднає людей і показує справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів. На фестивалі можна буде дізнатися, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Протягом чотирьох днів фестивалю кави відбудуться: КаваEXPO – презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба та презентують все найкраще; Кавова велоМИЛЯ, яка об’єднає велофанів та кавоманів, які проїдуть старовинними вулицями міста; тур кав’ярнями Львова, у рамках якого оберуть найкращу кав’ярню міста Лева, адже бути найкращою кав’ярнею у місті, де люблять та живуть кавою – це честь та виклик.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор