Марафон тілесних практик разом з DimYoga

//

Анна

В рамках Львів Еко Фест 2016.

Запрошуємо усіх послідовників свідомого життя приєднатись до нас на цьому грандіозному фестивалі. Більше ніж 20 локацій, які представляють усі аспекти екологічного життя: від еко-будинків до електрокарів.

Тут кожен зможе взяти для себе щось нове та цікаве, адже програма буде дуже насичена.

Ви поринете у глибину еко-культури та навчитесь місити глину та спільно будувати вуличну пічку; готувати страви на сонячній плитці, обливатися водою із сонячного душу та кататися на гойдалці – генераторі; тренуватися із альфа-гравіті та ходити по натягнутому тросі; знімати стрес за допомогою медитації, сміхотерапії та йоги. Ви матимете змогу вибрати подарунки на ярмарку натуральних продуктів з усієї України та дегустувати вегетаріанські, веганські та сироїдські делікатеси, дивитися еко-кіно з яблуневими чіпсами та багато іншого.

Команда DimYoga підготувала для Вас багато цікавого. Цього річний марафон пройде у рамках фесливалю Львів-Еко-Фест. Наші йоги будуть виступати паралельно на всіх трьох сценах, щоб залучити всіх учасників від малого до великого. Це буде так званий Марафон тілесних практик.

Тут Ви зможете попрактикувати разом з Оленою Наассан Аштанга йогу, а для маленький йогів Євгенія Базилечив проведе йогу для дітей. Тим хто любить політати та поєднати акробатику, йогу і тайський масаж неодмінно сподобається з Катею, Тарасом та друзями з Дрогобича на Акро йозі. А якщо Вам більше до вподоби дихальні вправи та контроль над тілом гімнастика для живота з Оксаною Таран, якраз те що треба.

Також Євгенія Базилевич проведе заняття для людей з особливими потребами. Це люди старшого віку, чи проблемами із здоров’ям.

А для того щоб поринути у глибину своєї свідомості та відволіктись від повсякденний проблем Євген Суковський проведе йога нідру.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор