5 програм + 5 переваг автоцивілки від ARX

Знову в пошуку надійної страхової компанії?

Порівняйте різні варіанти автоцивілки від страхової компанії ARX. Велика та стабільна компанія розробила вигідні програми для автовласників. Купити автоцивілку можна в зручному для вас форматі та зекономити на вартості поліса за акуратну манеру водіння.

strah1.png (51.92 Kb)

5 причин довірити страхування ОСЦПВ ARX

Зелені індикатори МТСБУ. Щокварталу на своєму сайті Бюро публікує індикатори якості роботи страхових компаній з врегулювання виплат за полісами ОСЦПВ. Враховується кількість скарг і швидкість виплат. Червоний — погано. Жовтий — у компанії негативна динаміка. У ARX стабільно позитивний зелений маркер.

26 років на страховому ринку України. Компанія накопичила значний досвід по роботі з ДТП, в 100% випадків питання узгоджуються без участі застрахованої особи, безпосередньо між страховиками.

Чесна робота з клієнтами. Компанія входить в Топ-10 страховиків, що сумлінно виконують обов'язки по виплатах. Близько 4 млн грн щодня компанія ARX виплачує за різними договорами страхування, в тому числі за ОСЦПВ.

Індивідуальний підхід. Едина компанія в Україні, що добавила два додаткових фактори в тарифікацію ОСЦПВ. В розрахунку тарифу враховуються вік автомобіля та досвід водія. Це дозволяє водіям с меншим ризиком аварійності отримати вигідну ціну за страховку.

Цілодобова підтримка в зручному для вас форматі: телефон, месенджери, чат, спілкування в мобільному додатку My ARX. Всі дані про договори страхування доступні в режимі онлайн у мобільному додатку: ваші та ваших рідних.

5 вигідних програм автоцивілки від ARX

2 обов'язкові програми ОСЦПВ: «Автоцивілка паперова» та «Автоцивілка онлайн». Виплати кожному постраждалому в ДТП до 130000 грн матеріальних збитків і до 260000 грн збитку життя і здоров'ю. Онлайн-поліс оформлюється за 7 хвилин.

Можливість збільшити суму компенсації від 50000 до 1 млн грн в програмі «Автоцивілка добровільна». Це потрібно в 40% ДТП. Програма доступна навіть тим, в кого обов'язковий поліс ОСАГО оформлений в іншій СК.

Програма «Автоцивілка Все включено»: комплекс обов'язкової та добровільної автоцивілки + КАСКО «Прямий захист» У випадку аварії ARX покриває всі збитки постраждалим та оплачує ремонт вашого авто на суму до 130000 грн.

strah2.png (28.13 Kb)

«СМАРТ ДРАЙВ» — унікальний для України страховий продукт від ARX. Умови програми «Все включено» з можливістю заощадити на другій частині платежу. Принцип «Плати, як їздиш», без установки телематики. Досить завантажити на смартфон мобільний додаток та демонструвати високий клас безпеки водіння.

Схожа інформація
Львівські кав'ярні з особливим настроєм
Львів славиться своїми кафе та закладами харчування, щороку сюди приїжджають тис...
Неотложная стоматологическая помощь Люмидент — профессиональные услуги для каждого
Неотложная стоматологическая помощь, оказываемая в столичном медицинском центре ...
Львівська Ощадливість – молодша сестра американської Свободи?
17 червня 1885 року до Нью-Йорку прибула статуя Свободи (Свобода, що осяює світ...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Оброшинський дендропарк
Оброшинський дендропарк – це дендрологічний парк загальнодержавного значення, р...
Куди поїхати зі Львова у вихідні: дендропарки «В'язівський» і «Під Гараєм»
Дендрологічні парки «В'язівський» і «Під Гараєм» створили зовсім нещодавно – н...
Куди піти з дітьми у Львові? 7 найкращих місць для активного відпочинку
Відпочинок з дітьми - це чудова нагода провести час батьків з дітьми з користю ...
Топ новин