5 програм + 5 переваг автоцивілки від ARX

Знову в пошуку надійної страхової компанії?

Порівняйте різні варіанти автоцивілки від страхової компанії ARX. Велика та стабільна компанія розробила вигідні програми для автовласників. Купити автоцивілку можна в зручному для вас форматі та зекономити на вартості поліса за акуратну манеру водіння.

strah1.png (51.92 Kb)

5 причин довірити страхування ОСЦПВ ARX

Зелені індикатори МТСБУ. Щокварталу на своєму сайті Бюро публікує індикатори якості роботи страхових компаній з врегулювання виплат за полісами ОСЦПВ. Враховується кількість скарг і швидкість виплат. Червоний — погано. Жовтий — у компанії негативна динаміка. У ARX стабільно позитивний зелений маркер.

26 років на страховому ринку України. Компанія накопичила значний досвід по роботі з ДТП, в 100% випадків питання узгоджуються без участі застрахованої особи, безпосередньо між страховиками.

Чесна робота з клієнтами. Компанія входить в Топ-10 страховиків, що сумлінно виконують обов'язки по виплатах. Близько 4 млн грн щодня компанія ARX виплачує за різними договорами страхування, в тому числі за ОСЦПВ.

Індивідуальний підхід. Едина компанія в Україні, що добавила два додаткових фактори в тарифікацію ОСЦПВ. В розрахунку тарифу враховуються вік автомобіля та досвід водія. Це дозволяє водіям с меншим ризиком аварійності отримати вигідну ціну за страховку.

Цілодобова підтримка в зручному для вас форматі: телефон, месенджери, чат, спілкування в мобільному додатку My ARX. Всі дані про договори страхування доступні в режимі онлайн у мобільному додатку: ваші та ваших рідних.

5 вигідних програм автоцивілки від ARX

2 обов'язкові програми ОСЦПВ: «Автоцивілка паперова» та «Автоцивілка онлайн». Виплати кожному постраждалому в ДТП до 130000 грн матеріальних збитків і до 260000 грн збитку життя і здоров'ю. Онлайн-поліс оформлюється за 7 хвилин.

Можливість збільшити суму компенсації від 50000 до 1 млн грн в програмі «Автоцивілка добровільна». Це потрібно в 40% ДТП. Програма доступна навіть тим, в кого обов'язковий поліс ОСАГО оформлений в іншій СК.

Програма «Автоцивілка Все включено»: комплекс обов'язкової та добровільної автоцивілки + КАСКО «Прямий захист» У випадку аварії ARX покриває всі збитки постраждалим та оплачує ремонт вашого авто на суму до 130000 грн.

strah2.png (28.13 Kb)

«СМАРТ ДРАЙВ» — унікальний для України страховий продукт від ARX. Умови програми «Все включено» з можливістю заощадити на другій частині платежу. Принцип «Плати, як їздиш», без установки телематики. Досить завантажити на смартфон мобільний додаток та демонструвати високий клас безпеки водіння.

Схожа інформація
Олексій Зозуля близький до переходу в ФК «Львів»
Захисник «Колоса» з Ковалівки Олексій Зозуля, швидше за все, змінить клубну проп...
Лучшие смартфоны с камерой на 64 Мп: что выбрать?
Смартфон полностью заменил компактные цифровые фотоаппараты, вытеснив их с рынка...
Львівські озера: де краще відпочивати?
Довгождане літо то приходить до Львова разом із соцнем, то йде кудись й залишає ...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Відпочинок з відкритим басейном у Львові. Перелік комплексів та ціни
Одним з найкращих способів відпочинку в жарку пору є активний відпочинок біля б...
Де поплавати у спеку? Перелік озер поблизу Львова
Афіша Львова готуючись до відкриття купального сезону зібрала для вас перелік о...
Розклад та ціни дитячої залізниці у 2021 році
Відкриття сезону дитячої залізниці в Стрийському парку планують на 1 червня 202...