Рейтингова таблиця найкращих забудовників міста Львів

//

fersht

kvartiri_lviv_ria

Придбання квартири у новобудові, розташованій у одному з найкращих районів міста Львів, безперечно, є гарною інвестицією у майбутнє. Та варто пам’ятати, що у цій сфері бізнесу є велика кількість недобросовісних людей, співробітництво з якими може обернутись невиправними втратами фінансів та часу. Щоб не опинитись у такій ситуації, варто знати, хто відноситься до топу забудовників. Для цього і існує рейтинг, де представлені найкращі забудовники Львова на DOM.RIA.

На що потрібно звертати увагу при виборі забудовника у Львові

Як вибрати забудовника, співробітництво із яким буде максимально ефективним? Варто звернути увагу на наступні особливості:

  • документація, яка дозволяє будівництво об’єкту;
  • цільове призначення земельної частки;
  • схема фінансування будівництва;
  • репутація компанії-забудовника.

Поверхневе ознайомлення вже дасть змогу відхилити найбільш неперспективні варіанти. Втім, для складання більш докладної характеристики забудовника варто докладно вивчити деякі аспекти значно глибше.

Що таке черга будівництва і як вона впливає на репутацію забудовника

Згідно до українського законодавства, черга будівництва є частиною будівельного об’єкту, що складається із групи будівель, а також їх споруд та технічного обладнання. Введення в експлуатацію цієї частини будівлі є забезпеченням виконання послуг. Відповідно до цього, 1 черга, що здається у експлуатацію, є ознакою добросовісності забудовника, оскільки сигналізує про те, що до будівлі підведені комунікаційні системи, а отже, там можна жити. Враховуючи складність подібних процесів, зазвичай недобросовісна компанія-забудовник просто перестає існувати до моменту здачі першої черги.

Втім, оптимальним варіантом вважається придбання квартири другої черги. Подібний підхід дає змогу відслідковувати темпи будівництва із самого початку, а також проконсультуватись із тими, хто опинився у першій черзі.

Рейтинг забудовників дозволяє обрати найкращий з можливих варіантів. До того ж, велика кількість інформації про специфіку їхньої роботи є у відкритому доступі, тому її можна заздалегідь дослідити, щоб знати, до чого готуватись у випадку співробітництва.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор