Як обрати квартиру в новобудові у Львові з підземним паркінгом?

//

fersht

Як правило, новобудови Львова оснащують просторими прибудинковими стоянками або охоронюваним підземним паркінгом. Мати власне місце для паркування авто особливо важливо для тих людей, які проживають у центральному Галицькому районі Львова, де вартість паркування на відкритих стоянках поблизу площі Ринок чи проспекту Тараса Шевченка досить висока.

Де можна купити квартиру в новобудові з підземним паркінгом?

Знайти варіант вигідного й комфортного житла з підземним паркінгом можна в будь-якому районі Львова. Найбільшу кількість сучасних і ергономічних житлових комплексів, у яких передбачений автономний підземний паркінг, втілюють у життя будівельні компанії:

  • “GLOBUS”;
  • “Avalon”;
  • “Нова Оселя”;
  • “Lev Development”.

Житловий комплекс “ARTHOUSE Park”

Девелопер: Lev Development

Завершення будівельних робіт: 4 кв. 2022

Житловий комплекс “ARTHOUSE Park” пропонує житло бізнес-класу в Шевченківському районі Львова по вул. Малоголосківська. Дизайнерський хол з місцями для очікування й копіями картин відомих художників, просторі прогулянкові алеї, спортивний і дитячий майданчик — усе це переваги ЖК “ARTHOUSE Park”.

Потенційний покупець може розглянути варіант купівлі 1-кімнатної квартири або 2-кімнатних апартаментів на останніх поверхах з прекрасним видом на панораму Львова. Окрім того, внизу забудовник “Lev Development” передбачив багаторівневий охоронюваний паркінг з ліфтом, на якому можна паркувати свій транспортний засіб.

Житловий комплекс “Globus Central Park”

Девелопер: GLOBUS

Завершення будівельних робіт: 4 кв. 2022

Житловий комплекс “Globus Central Park” знаходиться в Личаківському районі Львова по вул. Мечникова. Представлений будівельний об’єкт уже введено в експлуатацію, а тому потенційний покупець матиме змогу повністю мінімізувати ризики втрати фінансових вкладень на купівлю квартири.

Сучасний і продуманий ЖК “Globus Central Park” об’єднує два 6-поверхових будинки елітного класу. Зручна транспортна розв’язка, піша доступність до локальних продуктових магазинів і супермаркетів, велика кількість дитячих садочків і шкіл поблизу дому — ось що характеризує житловий комплекс “Globus Central Park”. Підземний паркінг з ліфтом передбачив 6 варіантів планувань, що дає змогу залишати 1-2 авто з кожної квартири.

Житловий комплекс “Avalon Zelena Street”

Девелопер: Avalon

Завершення будівельних робіт: 2 кв. 2022

Головна “родзинка” житлового комплексу “Avalon Zelena Street” — поєднання високої енергоефективності квартир з просторою прибудинковою територією, на якій облаштують дитячий і спортивний майданчики, довгі й зелені прогулянкові алеї, зону для відпочинку з BBQ. Не менш важлива перевага — розташування поблизу популярного львівського парку “Погулянка”.

Підземний паркінг у цьому житловому комплексі можна купити в комплекті з 1-кімнатною, 2-кімнатною або 3-кімнатною квартирою.

Житловий комплекс “Safe Town”

Девелопер: Нова Оселя

Завершення будівельних робіт: 1 кв. 2023

Житловий простір “Safe Town” об’єднує все, що потрібно середньостатистичній людині для комфортного соціального, ділового й розважального життя. Максимальна безпека, зручна інфраструктура, можливість купити офісні й комерційні приміщення, довгі й зелені прогулянкові алеї — ключові особливості представленого житлового комплексу в Залізничному районі Львова.

Підземний паркінг, як і в інших новобудовах такого класу, оснащений постійним відеонаглядом і спеціальною пропускною системою.

Отже, під час вибору сучасного житлового комплексу варто також враховувати особливості підземного паркінгу, який дає змогу безпечно залишати своє авто на ніч!

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор