Соломія Чубай. POETY у Митрополичих садах

//

Nelegal

У Митрополичих садах починають сезон благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Перший такий концерт відбудеться 3 вересня, виступатиме Соломія Чубай зі своїм проєктом «POETY».

Неймовірні пісні про кохання, боротьбу та віру найкращих українських поетів з 19 по 21 століття: Леся Українка, Іван Франко, Павло Тичина, Микола Вінграновський, Василь Стус, Грицько Чубай, Маряна Савка, Юрій Іздрик, Сергій Жадан. Ви поринете у світ надії та любові, адже наші поети, котрим забороняли писати українською і були гнані, вижили завдяки любові до своєї країни.

Адже поки триває наша війна за незалежність і нам інколи страшно, нам потрібні віра, надія і любов, що рятує цей світ! А наші поети любили і вірили. І це є у піснях Соломії Чубай! А спеціальним гостем концерту буде гурт «Rockoko»! І не забувайте – кожен квиток це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Вартість квитків від 280 до 520 гривень. Їх можна купити на сайті агенції:

Організовують компанія «Bigshow Agency» та Благодійний фонд «Фундація Духовного Відродження».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.