Тренди дизайну квартир у Львові – зонування кімнат

//

orest

Зонування – це поділ житлового приміщення на зони для комфортного використання. Зонування бувають різних типів – це може бути зонування світлом, тобто правильне розташування для спрямування світлових променів. Для цього ідеально підійдуть люстри Brille – Також для зонування можна використати декоративні дерев’яні перегородки, розсувні скляні чи дерев’яні двері, стіни, штори та багато інших ідей які припадуть на думку вам чи дизайнеру. Можна відвідати Магазин Брілле (на сьогодні по Україні вже відкрито 25 магазинів), щоб надихнутись ідеями.

brille

Ідеї для зонування

Зонування світлом

Недооцінений вид зонування між кімнатами, тільки уявіть, як можна розмежувати різні кімнати завдяки світлу. Наприклад лампи Едісона гарно розмежовують територію між кухнею та вітальнею, точкові лампочки пасують у великих кімнатах для рівномірного освітлення, люстри виділяють вітальню, а бра чудово підходять у спальню над тумбами.

Зонування меблями

Чудовий варіант відокремити одну територію від іншої, зазвичай це може бути шафа, диван, красиві книжкові полиці чи стелажі, навіть тумба з телевізором може розділити приміщення на дві частини.

Зонування вазонами

Розташовані рослини в правильному місці візуально розмежують дві окремі кімнати наприклад вітальню та кухню.

Розсувні перегородки

Особливо гарно дивляться у лофт-дизайні, добре поєднуються між спальнею та вітальнею. Штори – цим елементом можна гарно розмежувати майже будь яку з кімнат, особливо гарно дивляться у вітальнях.

Як зонувати кухню

Перед початком ремонту необхідно добре продумувати зонування в кухні.

Уявіть де буде робоча зона, стіл та крісла, шафи та полиці, а також як ви пересуватиметесь по кухні, після цього варто обрати світло для кухні. Є особливі поради: наприклад для робочої зони можна прикріпити лед підсвітку над стільницею, чи монтувати точкове світло над робочою зоною, господиням дуже подобається коли робоча зона добре освітлена.

Над обіднім столом пасуватимуть лед люстри або точкове світло, ці елементи радимо придбати у магазині світла Brille. Тут величезний вибір світильників які підійдуть навіть для найвибагливішого інтер’єру.

Зонування світлом в кухні-студії

Для візуального розмежування між кухнею та вітальнею радимо використати лампи Едісона вони надають приємне тепле світло для затишку оселі.

Вітальня – не тільки місце відпочинку

Вітальню можна вважати центром будинку оскільки тут збираються друзі на вечірки та вся сім’я для переглядів фільмів чи ігор.

Ця зона повинна бути доволі просторою та добре освітленою, ідеально, щоб приміщення було квадратним, так простіше планувати де будуть меблі чи інші елементи інтер’єру.

Щоб правильно освітити кімнату необхідно знати як буде використовуватись кімната та де будуть шафи, дивани, торшери, люстри та інші меблі. До речі тренди цього року світлодіодні світильники, вони бувають різни форм та гарно поєднуються у різних стилях від класичного до хай-теку.

Добре подумайте скільки гостей ви приймаєте, чи є для дітей місце для щоденних ігор, чи часто приходять батьки та як ви хочете відпочивати у цій кімнаті.

Також варто подумати про щоденне використання приміщення, чи буде місце для читання з книжковою полицею, кріслом, торшером чи настільною лампою. Також важливим моментами є чи робитимуть діти уроки у своїй кімнаті, чи матимуть вільний простір для читання книг, домашніх завдань та настільних ігор, а щоб зір змалку не псувався, також варто подумати про хороше освітлення.

Спальня – ідеї зонування

У першу чергу думаємо де розташувати ліжко. Основний закон – двоє людей мають вільно лягати на протилежні частини ліжка з кожної сторони. Також варто поставити невеликі тумби з кожної сторони та бра над ними. З цим освітленням зручно читати книги чи журнали перед сном. Також не забуваємо про основне світло. До речі цього року дизайнери полюбляють ставити лед люстри. У магазині Бріле ви точно знайдете необхідне освітлення для своєї квартири.

Коридор

Основні меблі в коридорі це пуф, шафа або вішак та дзеркало. Зазвичай коридори не мають природного світла, тому радимо добре освітлити цю ділянку квартири. В коридорі чудово підходять точкові світильники або ж трекові світильники, вони компактні та добре освітлюють територію з трековими світильниками можна керувати напрямком світла, оскільки вони рухомі.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор