Вистава “Дуже проста історія” Марії Ладо. Театр “Мельпомена”

//

vistava-duzhe-prosta-istoriya-marii-lado_-teatr-melpomena

7 липня 2018 року у музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького відбудеться вистава “Дуже проста історія” Марії Ладо від театру “Мельпомена”.

“Дуже проста історія” Марії Ладо – це трагікомедія сучасного суспільства. Закохана до безтями пара Даринка і Олексійко зіштовхується з непорозумінням батьків – здавалося, що історія до болю проста і стара як світ. Проте, не все так легко на перший погляд… В стосунки закоханих втручається інше світобачення, і кохання Даринки й Олексія розглядається через дві призми. Проте, що саме є тією другою рушійною силою? Відповідь, ви дізнаєтеся на виставі 7 липня 2018 року в Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького. . Напевне, історія не така вже проста….

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор