Дивогонка в Стрийському парку

//

divogonka-v-striiskomu-parku

9 червня 2018 року у Стрийському парку відбудеться “Дивогонка” для дітей.

Дитячі велоперегони «Дивогонка» – це свято для всієї родини, де медалі та призи отримують ВСІ маленькі учасники! Велоперегони організовані з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Місце та час проведення: велоперегони відбудуться на території Стрийського парку з 10:00 до 17:00. Реєстрація почнеться з 09.30.

Умови участі : участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипад раніше – то навіть від 1,5) до 10 років. На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загально прийнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці.

У Львові дані велоперегони організовують пластуни, волонтери – діти і дорослі. «Дивогонка» – це абсолютно некомерційний захід.

Реєстраційний внесок цього року становить 100 грн. – перша дитина, 50 грн. – друга і наступні діти в родині. Окрім велоперегонів паралельно відбуватиметься ряд цікавих ігор та майстер-класів з дітьми.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор