Фестиваль “Ковчег дружби”

//

festival-kovcheg-druzhbi

ГО «Лярш-Ковчег», яка працює з людьми з розумовою неповносправністю, цього року вже вдруге проведе ФЕСТИВАЛЬ «КОВЧЕГ ДРУЖБИ».

Ми хочемо показати львів’янам і гостям міста дари людей з особливими потребами, зменшити бар’єри між нами і налагодити дружні стосунки. Також маємо за мету зібрати кошти на функціонування будинку тимчасового підтриманого проживання «Витанія» нашої організації на наступний 2019 рік.

Під час фестивалю учасники зможуть взяти участь у різноманітних майстер-класах, які будуть цікавими як дорослим, так і малечі. Це виготовлення листівок, прикрас з фетру, освоєння петриківського розпису, жестової мови, різноманітних бансів та ще багато цікавого. У всіх майстер-класах будуть залучені наші друзі – саме так ми називаємо в Лярші людей з розумовою неповносправністю, які також зможуть показати свої таланти в невеличкій театральній виставі.

Опісля на всіх чекає вечірня програма – концерт в неймовірно теплій атмосфері.

Весь час на території фестивалю діятимуть ярмарок, безпрограшна лотерея, стіл взаємодопомоги, фотозони.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор