7-й перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком”

//

7-i-pereglyad-suchasnogo-polskogo-kino-pid-visokim-zamkom

Коли жовтогаряче листя повністю вкриє львівські вулички, настає час для теплого чаю та перегляду кіно.

Запрошення на перегляд фільму у Місті Лева можна ототожнити до побачення за філіжанкою кави. Туди з будь-ким не підеш, а тому, в цьому році мешканці та гості Львова мають можливість запросити своїх найближчих для перегляду найкращого польського кіно.

12 жовтня розпочинається 7-й перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком”. Учасники мають можливість не лише ознайомитись з культурною спадщиною Польщі, але й дізнатись історію та сучасні суспільні проблеми країни.

Організаторами заходу є Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові. В 2018 році вони планують представити понад 15 кінострічок.

Постійні відвідувачі заходу вже знають, що на них очікує дещо більше як перегляд фільму. Гості матимуть можливість поспілкуватись із професіоналами світу кінематографії, відвідати виставки, концерти та взяти учать у квестах.

7-й показ польського кіно „Під Високим Замком” є особливою для Польщі подією, оскільки попадає у важливому році – століття повернення незалежності держави. Однак, фільми представлені на події не будуть виключно історичними, а тому знайдуть свого глядача.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор