Фільм Мирисі Нікітюк «Коли падають дерева»

//

film-mirisi-nikityuk-koli-padayut-dereva

У «Кінопалаці» – велике українське кіно «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, яке було відзначено нагородами на світових кінофестивалях та спричинило резонанс в українських ЗМІ.

15 вересня, о 18:00 до нас завітає українська режисерка Марися Нікітюк та представить свою художню стрічку «Коли падають дерева», яка отримала визнання та нагороди на багатьох міжнародних фестивалях. Подія відбудеться у великому синьому залі кінотеатру на 215 місць.

Програма заходу:

18:00 – початок інтерв’ю з Марисею Нікітюк.

18:40 – початок перегляду фільму «Коли падають дерева».

20:10 – запитання глядачів до режисерки.

20:40 – кінець події.

Опис фільму: «Події фільму відбуваються в українській провінції, де розгортається історія 5-літньої бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та її коханого молодого бандита Шрама. Після смерті батька перед Ларисою гостро постає питання подальшого її майбутнього. Лариса хоче творити свою долю власними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує родина. Бабуся, яка переживає лише за те, що скажуть люди, та змучена мати Лариси підштовхують її до стереотипного сценарію життя. Лариса і Шрам планують втекти разом подалі від бандитів, розрухи та родичів».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор