Кіноніч в КоММуні

//

kinonich-v-kommuni

Серйозна підбірка жахів спеціально для вас від Popcorn Space: “Анабель 2”, “Оселя тіней” та “Спліт” у Коммуні.

Вартість: 100 гривень за усю ніч.

Всі смаколики фудзони безкоштовні!

Опис фільмів:

“Оселя Тіней” – Подалі від галасливого міста, серед розкішної природи стоїть старовинний маєток. Тут усамітнено живуть троє братів та сестра – будинок дістався їм у спадок від матері. Вони являють собою повноцінну міцну родину, хоча й мешкають наразі без батьків. Таємницю про те, як загинула їхня мама, вони ніколи і нікому не розповідатимуть. До них у гості не прийнято ходити, адже ширяться недобрі чутки про цей маєток. Повірити у те, що раніше вважали вигадками пліткарів, можна лише побачивши це на власні очі. Ускладнює життя дітей надокучливий юрист Том. Він займається питаннями нерухомості і хоче зрозуміти хто ж є власником будинку.

Іспанський фільм жахів «Оселя тіней» розповідає про дітей, що живуть осторонь від людей у похмурому маєтку. Стрічка є дітищем Серхіо Х. Санчеса – він сам написав сценарій та зайнявся режисурою. Свою кінокар’єру він починав як сценарист. Режисер Хуан Антоніо Байона, з яким Санчес працював над двома стрічками, став продюсером його режисерського дебюту.

«Спліт» — американський гостросюжетний фільм режисера, продюсера і сценариста М. Найта Ш’ямалана, що вийшов 2017 року. У головних ролях Джеймс Мак-Евой, Аня Тейлор-Джой, Бетті Баклі.

У голові Кевіна існує 23 різних особистості, про яких він розказав своїй лікарці-психіатру Флетчер. Проте існує ще одна особистість, яка змушує Кевіна викрасти трьох дівчат-підлітків і утримувати їх у полоні.

«Анабель: Створення» — американський фільм жахів, знятий Девідом Ф. Сандбергом. Він є продовженням фільму «Анабель» (2014), який у свою чергу є спін-офом «Закляття» (2013). Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 18 травня 2017 року. Фільм розповідає про лялькаря і його дружину, які запрошують до себе черницю з кількома дівчатками з притулку. Вони стають мішенню для одержимого створіння лялькаря — ляльки Анабель.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.