“Кінопалац” на Театральній більше не працює

//

tanyadzyama

Легендарний львівський “Кінопалац” припинив свою роботу.

Заклад, що багато років функціонував у самісінькому центрі міста на вулиці Театральній, об’єднають із кінотеатром на вулиці Коперника та на проспекті Червоної Калини імені Довженка. Принаймні сюди планують перевезти усе обладнання.

Про закриття розповів директор Станіслав Тарасенко. За його словами, адміністрація не змогла більше оплачувати велику суму оренди. Її не зменшили навіть під час карантину. А зважаючи на коронавірус, навіть після відкриття кінотеатрів, врегулювати ситуацію буде доволі складно. Адже дотримання санітарних норм і заповнення залів лише на 50% не зможе забезпечити нормальне функціонування кінотеатру.

57

Працівників закладу спробують також перевести на роботу у “Коперник” та “Довженка”. До слова, саме на Сихові планують показувати фільми 3D, які раніше транслювали на Театральній.

“Кінопалац” у серці Львова працював тут від 2002 року у Будинку офіцерів. Його особливість полягали у тому, що це був перший у місті заклад сучасного стилю. Тут працювали три зали на 290, 88 і 18 місць.

Тим часом “Коперник” та кінотеатр імені Довженка планують відновити роботу вже незабаром – 8 серпня. Перший із них, нагадаємо, вже ще 2 роки тому припинив показ регулярних фільмів. Тут також причина була у високій ціні за оренду. Тепер тут показуватимуть авторські фільми та прем’єри, а також буде кіноклуб.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор