Моє діамантове розлучення. Трейлер українською

//

moe-diamantove-rozluchennya_-treiler-ukrainskoyu

Не знаєте що подивитись? Головна афіша Львова рекомендує Вам фільм «Моє діамантове розлучення», який показуватимуть з 10 травня 2018 року у мережі кінотеатрів “Планета Кіно”.

Події розгортаються у Ніцці у наші дні. Тут у просторій квартирі з чоловіком-красенем живе Анжела (Мішель Ларок). Вона переконана, що її життя – це суцільна казка, хоча іноді все ж таки відвідує психотерапевта. Та якось напередодні Різдва Анжелу спіткала низка розчарувань. Чоловік сказав, що йде від неї, а донька-підліток втекла з дому, аби жити разом зі своїм хлопцем. Жінці потрібно взяти себе в руки та вирішити як жити далі. Могла б щось порадити мама, та у неї свої клопоти і занадто деспотичний підхід до оточуючих. Подруга уникає спілкування, а психотерапевт, на якого покладено останню надію, поводить себе непередбачувано.

Комедійна мелодрама «Моє діамантове розлучення» – це режисерський дебют акторки Мішель Ларок. За свою акторську кар’єру вона знялася в 70 стрічках, а також написала сценарії до кількох фільмів. Сценарій до свого першого фільму писала спільно з Лайонелом Дутемплом та Бенжаміном Моргеном.

Рік: 2018.

Країна: Франція.

Мова дублювання: українська.

Жанр: комедія.

В головних ролях: Ларок, Россі де Пальма, Кад Мерад, Франсуаза Фабіан, Жюльєн Арруті, Надеж Боссон-Діаньє.

Режисер: Мішель Ларок.

Сценарій: Мішель Ларок, Лайонел Дутемпл, Бенжамін Морген.

Тривалість: 95 хв.

Трейлер фільму «Моє діамантове розлучення» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор