Незалежне українське кіно у Львові

//

Анна

mor_dutunstvo

22 лютого у кінотеатрі Кінопалац “Копернік” виходить в прокат міжнародна трилогія «Моє дитинство», що об’єднала ігрові короткометражні фільми зняті в Україні, Грузії та Італії.

Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань “Мужицький ангел” Степана Васильченка, “Кров” Нодара Думбадзе та “Мій університет” Ніно Палумбо. Разом вони творять кінотриптих, присвячений Хлопчику в різні вікові періоди.

В рамках презентаційних заходів у Львові та Львівській області відбудуться:

21 лютого, о 18:00 — творча зустріч із авторами (арт-центр ДЗИҐА).

22 лютого, о 19:00 — велика презентація за участю автора та режисера проекту Ірини Правило. Кінопалац «Копернік».

23 лютого, о 17:00 — презентація проекту у м. Червоноград. Молодіжний ХАБ “Космодром”.

«Моє дитинство» — міжнародний кінопроект в рамках якого було організовано і успішно завершено дві компанії спільнокошту. В рамках кінотуру містами України трилогію було презентовано в Сумах, Миргороді, Дніпрі, Луцьку та Маріуполі; наприкінці лютого паралельно стартує прокат у Києві (“Кінотеатр “Київ”). Далі трилогію побачать у Чернігові, Червонограді, Кам’янському, Одесі, Тернополі, Рівному та Івано-Франківську. Географія туру розширюється.

Проект отримав ряд нагород, серед яких: Золота медаль Національної академії мистецтв України, Орден честі Президента Грузії, Спеціальний диплом 41-го МКФ «Молодість», Золота Медаль Президента Республіки Італія Джорджіо Наполітано “За внесок у розвиток кіномистецтва”, гран-прі Одеського міжнародного дитячого фестивалю “NEXT”.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор