Грифко проти прибульців

//

Анна

grufko_protu_prybylciv

Усі красуні міста закохані в Петруся-гарнуся. Не є виключенням і Квіта, у яку закоханий молодий та амбітний птах Грифко (голос Дзідзьо). Хоробрий герой освідчується своїй коханій та пропонує їй руку та серце. І як це зазвичай буває, лише майбутня теща проти такого союзу. Несподіване позбавлення від вередливої родички прийшло з космосу – її викрадають прибульці. І якби вони зупинилися лише на вічно невдоволеній усім тещі, з ними можна було з миритися. Але ж інопланетні гості прагнуть захопити усю землю. Науковці встановили, що потрапити на прибульський корабель може лише істота, що має нульовий IQ. І вони довго шукали б такого йолопа, якби не доброволець Грифко. Чим погано? – і світ врятує, і тещу визволить.

Мультфільм «Грифко проти прибульців» знято у Перу. Режисурою займалися Алекс Оррелл та Едуардо Шульдт, причому для першого з них – це дебют на великому екрані. Для українських глядачів головний герой заговорить голосом Дзідзьо.

Рік: 2017.

Країна: Перу.

Мова дублювання: українська.

Жанр: комедія, мультфільм, пригоди, фантастика, для дітей.

Режисер: Едуардо Шульдт, Алекс Оррелл.

Сценарій: Родріго Мораес, Ішай Равід.

Прокат: З 15 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018.

Тривалість: 88 хв.

Вікові обмеження: 0+.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.