Показ документального фільму про Голокост у Польщі «Та згадаймо усіх?!»

//

pokaz-dokumentalnogo-filmu-pro-golokost-u-polszi-ta-zgadaimo-usih

1 липня 2018 рок у Просторі синагог відбудеться показ документального фільму про Голокост у Польщі «Та згадаймо усіх?!».

Творці стрічки намагаються дати відповідь на питання про те, хто і як конструює історичну пам’ять, підважуючи усталений міф про героїв Варшавського гетто та намагаючись розкрити історії інших учасників відомого повстання. Режисери Симон Шехтер та Юваль Хаімович візьмуть участь у події, а також дадуть відповіді на запитання публіки після показу.

Цікаво, що зйомки творці стрічки оплачували з власних заощаджень, оскільки жоден фонд чи державна установа не мали бажання підтримувати ризикований проект, який підважує офіційну версію про події періоду Голокосту у Польщі. Прем’єра фільму відбулася минулого року в Ізраїлі до річниці Голокосту.

Нагадаємо, кінопоказ є частиною дводенної конференції-марафону «Простір Пам’яті», яка триватиме у Львові 1-2 липня.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор