За бортом. Трейлер українською

//

za-bortom_-treiler-ukrainskoyu

Не знаєте що подивитись? Головна афіша Львова рекомендує Вам фільм «За бортом», який показуватимуть з 24 травня 2018 року у мережі кінотеатрів “Планета Кіно”. Тут ви можете подивитись трейлер до фільму українською.

Кейт (Анна Феріс) сама виховує трьох доньок та з ніг падає від втоми. Якось вона чистила килими на яхті багатія Леонардо (Еухеніо Дербес). Розбещений гульвіса за найменшої нагоди принижував свою прибиральницю та кепкував з неї. Та якось стався нещасний випадок: Леонардо впав зі своєї яхти, а діставшись берегу не пам’ятав хто він та як сюди потрапив. Лишити поза увагою таку нагоду поглузувати зі свого кривдника для Кейт було неприпустимо. Тож вона представилася дружиною пацієнта та забрала його додому. Тепер у його обов’язках працювати на трьох роботах, доглядати дівчаток, ходити за покупками та готувати на всіх їжу. Звісно, одразу не все в нього виходило, але ж хто з нас ідеальний?

Комедійна мелодрама «За бортом» є рімейком однойменного фільму 1987 року з Голді Хоун та Куртом Расселом. У новому фільмі головні герої помінялися ролями. Тепер не жінка, а чоловік є багатієм, що втратив пам’ять. Над сценарієм та режисурою працювали спільно Боб Фішер та Роб Грінберг («Ми – Міллери»).

Рік: 2018.

Країна: США.

Мова дублювання: українська.

Жанр: комедія, мелодрама.

В головних ролях: Ганна Феріс, Єва Лонгорія, Джон Ханна, Джош Сегарра, Свузи Кьорц, Еухеніо Дербес.

Режисер: Боб Фішер, Роб Грінберг.

Сценарій: Боб Фішер, Леслі Діксон, Роб Грінберг.

Тривалість: 112 хв.

Трейлер фільму «За бортом» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор