За подих від тебе. Трейлер фільму українською

//

Анна

za-podih-vid-tebe_-treiler-filmu-ukrainskoyu

Подружжя Анна (Ольга Куриленко) та Матьє (Ромен Дюріс) живуть у Парижі разом зі своєю невиліковно хворою донькою. Через недуг дівчинка змушена знаходитись у спеціальній барокамері. Стається землетрус і на поверхню починає підніматися токсичний газ. Невідома речовина призводить до загибелі безлічі людей по усьому місту. Вижили лише ті, хто забрався на верхні поверхи або дахи будинків. Без їжі, електроенергії та інформації люди чекають на порятунок. Та Анні і Матьє не можна гаяти часу. Кількома поверхами нижче за них у герметично закритому просторі залишилася хвора дитина.

Сценарій до фантастичного трилеру «За подих від тебе» писали одразу втрьох Гійом Леман, Джиммі Бемон та Матьє Делозье. Режисерське крісло посів Деніел Робі. Ідея зняти фільм-катастрофу, події якого розгортаються у Парижі, виникла в 2011 році. Відтоді сценарій неодноразово допрацьовувався. До знімального процесу перейшли у лютому 2017 року. Бюджет стрічки склав 9 млн. євро.

Трейлер фільму “За подих від тебе” українською

Рік: 2018.

Країна: Франція.

Мова дублювання: українська.

Жанр: наукова фантастика, виживання.

В головних ролях: Ромен Дюріс, Ольга Куриленко, Фантина Ардуіно, Мішель Робен, Анна Гейлор.

Режисер: Деніел Робі.

Сценарій: Джиммі Бемон, Guillaume Lemans.

Тривалість: 90 хв.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор