Фестиваль освіти у Львові: Вчителі Майбутнього

//

Анна

festival-osviti-u-lvovi-vchiteli-maibutnogo

21 та 22 квітня 2018 року у FESTrepublic відбудеться фестиваль освіти у Львові “Вчителі Майбутнього”.

Освіта – тема безумовно серйозна! І хоча нам вельми кортить, та ми з цим сперечатися не станемо! Але коли свої зусилля у бажанні звеселити і розслабити процес вчителювання поєднують Освіторія та холдинг емоцій !FEST, у ділових костюмів, календарних планів, класних журналів, традиційних батьківських зборів, страхів перевірок і тому подібних освітніх нічних кошмарів не лишається жодного шансу! 🙂 Тому що школа і вчителі майбутнього – це про фан, драйв та рок-н-ролл у своїх найкращих проявах! Погоджуєтеся? Тоді вам до нас!

21-22 квітня усім тренерським складом “Освіторії” пакуємо валізи та їдемо розважати й «освічувати» вчительську спільноту Львова! Весна, аромат кави, прогулянки нічним містом як ніщо інше сприяють продуктивним освітянським ґварам!

У програмі фесту надихаючі лекції з філософії освіти, практичні майстерки, презентації освітніх старт/апів, ініціатив і проектів, кава-брейки з лідерами думок, безлімітний нетворкінг, тусе на даху і вишенька на торті, яку ми поки що потримаємо в секреті! 🙂 А ще ми даємо можливість скласти програму тим, хто братиме у фесті безпосередню участь, і фінально сформуємо програму за кілька днів до події, коли кожна і кожен із вас заповнить форму і визначить, які саме активності є найбільш цікавими та актуальними!

Фестиваль проводиться за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор