Фестиваль відеокультури «ВідеоЖара 2018»

//

Анна

video-zhara

Вперше у Львові фестиваль відеокультури «ВідеоЖара 2018» 4 березня у FESTrepublic Club.

ВідеоЖара 2018 – третій міжнародний фестиваль відеокультури. Зустріч блогерів зі своїми фанатами, платформа для самовираження кожного креатора. «ВідеоЖара 2018» тепер у Всеукраїнському масштабі.

У Львові пройде зустріч популярних YouTube та Instagram-блогерів з фанатами. Культовий івент, що відкриє двері у величезний Медіасвіт блогінгу та YouTube. Частинка хайпового фесту в твоєму місті. Будь в курсі подій, трендів, новинок блогосфери Instagram і YouTube.

Road Show фестивалю ВідеоЖара 2018 – це більше 20 блогерів, тисячі квадратних метрів розваг, майстер-класи, інтерактиви та шоу. Автографи і селфі від улюблених блогерів, розіграші білетів на дводенний фест у Києві та інших цінних призів. Тематичні зони, фан, тусовка та розваги для всіх, хто в темі відеоблогінгу. Це буде цікаво, яскраво, і, звичайно ж, гаряче!

Вже відомі перші хедлайнери Road Show:

– Чоткий Паца;

– Саша Чистова Sasha Chistova;

– JackBelozerov;

– Анна Кузнєцова annkuzochka;

– Микита Козирев «КОЗЫРНЫЙ УГОЛОК»;

– Ігор «Азлагор».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор