Хор Верьовки. Реквієм Моцарта

//

Анна

hor_verovku

4 квітня 2018 року у Львівському будинку органної та камерної музики відбудеться концерт хору Верьовки “Реквієм Моцарта “.

Як співає українська душа? Можна собі уявити, почувши Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки. Цей без перебільшення легендарний колектив, який підкорив сотні сцен по всьому світу, 4 квітня завітає у Львівський органний зал.

Хор Верьовки – візитівка української народної пісні. Але в репертуарі ансамблю є багато різнопланової музики. Цей виступ стане концертом духовної музики “Поклоняємося страстям Твоїм…”. У першому відділі прозвучать духовні піснеспіви, старовинний лірницький кант, псалми і молитви, покладені на музику українськими композиторами. А у другому відділі стіни Органного задрижать від 150-голосого виконання “Реквієму” Моцарта.

Програма:

О. Львов – “Вечері Твоєї тайної…”.

Д. Бортнянський – “Прийдіть, ублажим Йосифа…”.

“Через поле широкоє”. Старовинний лірницький кант, обр. Д. Котка.

Г. Гаврилець – “Боже мій, нащо мене Ти покинув”.

О. Архангельський – “Богородице, до Тебе нині прибігаєм”.

А. Ведель – “Покаяння”.

В.-А. Моцарт – Реквієм.

Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г.Г. Верьовки.

Генеральний директор-художній керівник народний артист України Зеновій Корінець.

Ukrainian Festival Orchestra.

Іван Остапович – дириґент.

Вартість квитка 50-300 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор