Концерт Airborne Extended

//

koncert-airborne-extended

1 червня 2018 року у Львові відбудеться концерт Airborne Extended.

У перший день літа до Органного залу завітає з концертом незвичний колектив з Австрії Airborne Extended. Легке, повітряне звучання і безмежність музики. Так можна інтерпретувати назву австрійського колективу, до складу якого входить арфістка, клавесиністка, флейтистка та блок-флейтистка.

Ансамбль був створений у 2013 році, і відтоді дуже активно концертує Європою та Америкою. На замовлення ансамблю було написано багато творів сучасними композиторами, серед яких Ханнес Кершбаумер, Едуард Деметц, Александер Кайзер, Маргарета Ферек-Петрік. Композиції цих авторів звучатимуть у Львові.

Поруч із творами французького придворного композитора XVIII століття Жака Оттерера звучатиме not.to Александра Кайзера, написана у 2017 році. А за старовинним італійським танцем «Сициліана» Габріеля Форе йтиме ультрасучасний «Північний полюс» Едварда Демеца. Вечір закінчиться двома творами молодих українських композиторок – Ані Аркушиної та «Призмою-квартетом» Аліси Кобзар. Крім того, Аліса братиме безпосередню участь у концерті, займаючись саунддизайном.

Концерт Airborne Extended виконують:

Елена Габріеллі – флейта.

Соня Ляіпольд – клавесин, фортепіано.

Каролін Майрхофер – блокфлейта/петцольд.

Колін-Марі Орліак – арфа.

Аліса Кобзар – саунддизайн.

Програма концерту Airborne Extended:

М. Ферек-Петрич – Firewalk with(out) me.

Ф. Шопен – Етюд №1 (ор.25) «Еолова арфа».

А. Кайзер – The difficulty of crossing a field.

Ж. Оттетер – З «Першої книги п’єс для флейти та інших інструментів з басом», op. 2: прелюдія, арія Le Fleuri, гавот La Mitilde, бранль L’Auteuil, менует Le Beaulieu.

Х. Кершбаумер – not.to.

Г. Форе – «Сициліана».

Е. Демец – «Північний полюс».

А. Кобзар – «Призма-квартет».

Вартість квитка 50-120 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор