Концерт гурту Rockoko “Mutual love”

//

Анна

koncert-gurtu-rockoko-mutual-love

10 травня 2018 року у Львові відбудеться концерт гурту Rockoko “Mutual love”.

На численні прохання шанувальників ROCKOKO вирушив у всеукраїнський тур.

Цього разу ROCKOKO відвідає 17 міст по всій Україні. І це ще не кінець, як кажуть учасники гурту. Вони стверджують, що готові охопити своєю творчістю та музикою кожне місто! Особливий вступ в межах всеукраїнського туру чекає прихильників гурту у Львові.

10 травня у закладі «Park. Аrt of Rest» відбудеться великий концерт ROCKOKO. Кожного разу музиканти гурту намагаються бути різними для свого слухача — для цього створюють відповідну атмосферу, обирають цікавий заклад та оновлюють програму.

Концерт у затишному куточку парку у закладі «Park. Аrt of Rest» – це справжнє свято музики, яке відроджує все навколо.

Тур ROCKOKO присвячений їх авторській композиції «Mutual Love», яка найбільше характеризує стан всього, що оточує нас навесні. Щирість, взаємність, кохання, ніжність, захоплення красою світу. Саме ці прекрасні почуття намагатимуться донести до слухачів учасники гурту ROCKOKO у концертному турі.

До переліку міст у турі увійшли: Житомир, Біла Церква, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків, Дніпро, Київ, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Рівне та інші. ROCKOKO – унікальний проект – суміш драйву і креативу. Це потужний інструментальний гурт, напрямок музики якого не підпадає.

Вартість квитка 300-400 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор